gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Koruyucu meleklerin isimleri nelerdir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hangi melekler koruyucudur hangileri insanları korurlar bunların bana isimleri lazım teşekkür edoyrum.

Koruyucu meleklerin isimleri nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koruyucu meleğinizi deneyin...

koruyucu meleğinizi deneyin...

burçların koruyucu melekleri bi defa gırıp bakmanızı önerıyorum bn cokk şaşrdımmm inanamadımm nasıı olduu hayrett bışeeee Koruyucu meleginizi deneyin!
  2. Alfabetik Mitolojideki Melek isimleri

Alfabetik Mitolojideki Melek isimleri

erkek melek isimleri melek resimleri resmi melekler O kadar ilginç isimler varkii.. Bunun yanında hepsinede ayrı ayrı görevler verilmiş.. Buyrun tanışalım:) A'albiel - Archangel Michael'ın bir yardımcısı. Abel - Cennete inen ruhlar Abel tarafından sorgulanır. 12 Yüce Güç'ten biridir. 4.Cennet'in meleği. Achaiah - Sabırın ve doğanın meleği. Af Bri - Yağmuru kontrol eden melek. Aftiel...
  3. Melekler isimleri ve görevleri nelerdir?

Melekler isimleri ve görevleri nelerdir?

Melekleri teker teker yazarsanız memnun olurum .Bu arada ilginizi çekerim 4 MELEK değil de geriye kalan 5 MELEĞİ de yazmanızı isterim .
  4. Neden bir koruyucu aile olmayalim

Neden bir koruyucu aile olmayalim

Meleklerim hamis olan olmayan isteyen bekleyen olamiyan cok biliyorum dualarimiz hepimiz icin ama bu dunyada anne ozlemi ceken o kadar gunahsiz yavru varki biz bebek hayalleri kurarken onlarda anne hayali kuruyor resimlerini cizip yastiklarinin altina koyuyorlar hic gormedikleri annelerinin ben bazen olmazsa bebegim dusunuyorum belki be bebek evlat edinirim Peygamberimiz HZ Muhammet(s.a.v) Hz...
  5. Ağız koruyucularının kullanımında dikkat edilecek hususlar

Ağız koruyucularının kullanımında dikkat edilecek hususlar

Özellikle futbol, basketbol, güreş, gibi kontakt spor yapan sporcularda ve oyun çağındaki çocuklarda ya diğer sporcuların ya spor ekipmanlarının çarpması ya da düşme sonucu yaralanmalar olabilmektedir. Spor yaralanmaları içerisinde diş, çene, dudak ve dil gibi ağız içerisindeki dokuların yaralanmaları önemli yer kaplamaktadır. Ağız koruyucuları kullanılarak bu yaralanmalar önemli ölçüde...

Sayfayı Paylaş