gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Köşe lavabo farklı duruyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Antika lavabo örneği Country banyo dekorasyonu
    Country modası ve bu modaya uygun olarak yapılmış dizayn edilmiş banyo dolaplarını artık çevrinizde sıkça göreceksiniz sevgili melekler. Zira ben şimdiden görmeye başladım bile. Eskiyi seviyorsanız ve eski tarzda antika köşe takımı lavabosu istiyorsanız, benimde en çok beğendiğim bir modeli sizlerle paylaşıyorum. Bu antika köşe lavabo contry tarzını yansıtıyor. Nasıl güzel değil mi ?

Sadmin tarafından düzenlenmiştir.

SaBıR MeLeĞi bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    aaa çok şık cok beğendim

Köşe lavabo farklı duruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı Bir Lavabo Tasarımı

Farklı Bir Lavabo Tasarımı

değişik lavabolar Eminim böyle bir lavabo çeşidi görmemişsinizdir. Eşsiz lavabo, suyu bir kanal vasıtasıyla banyoda yerde bulunan gidere akıtıyor. İsveç tasarımcı Johan Kauppi tarafından dizayn edilen eşi benzeri olmayan lavabo standart kullandığımız lavabolardan farklı olarak suyun açıkta bir kanaldan giderek lavabonun altındaki gidere akmasını sağlıyor.:D
  2. Farklı Lavabo Musluk Modelleri

Farklı Lavabo Musluk Modelleri

musluk modelleri Birbirinden ilginç tasarlanmış ve modelize edilmiş süper musluk modellerini mobideko.com sizler için araştırarak getirdi meleklerim. Seç beğen alma :D:D Seç beğen fiyat sor ondan sonra al sonra üzülme :D:D LAVABO MUSLUK MODELLERİ Diğer resimler ve ayrıntılar için TIKLAYINIZ
  3. Yuvarlak köşe yemek masası çok modern duruyor

Yuvarlak köşe yemek masası çok modern duruyor

Köşe mutfak masası modelleri Köşe mutfak oturma köşesi Özellikle geniş mutfağa sahip olanlar için ideal olan yuvarlak köşe mutfak masası modeli oldukça modern bir görünüme sahip. Şık mutfak masası arıyorsanız bu modele bir göz atın meleklerim.
  4. Camdan lavabo tezgahı ferah duruyor

Camdan lavabo tezgahı ferah duruyor

Cam lavabo Lavabo tezgahı modelleri Siz de banyo dekorasyonunuzda farklılık yaratmak istiyorsanız cam lavabo tezgahı uygulamasını banyonuzda uygulayabilirsiniz. Dilersiniz altına dolap da yaptırmanız mümkün.
  5. En Yeni Köşe Lavabo Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

En Yeni Köşe Lavabo Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

Yeni Trend Köşe Lavabo Modelleri Farklı Köşe Lavabo Çeşitleri Yeni Tasarım Köşe Lavabo Modelleri Banyo, mutfak gibi mekanlarda lavabo modeli değişimi gerçekleştirme arzusu içerisinde iseniz sizler için aşağıya ekllemiş olduğum resim galerisinde bulunan köşe lavabo modellerinden faydalanmaya ne dersiniz? Köşe lavabo modelleri en dar banyo ve mutfaklarda bile en fonksiyonel kullanabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş