gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Köse Prodüksiyondan ayrılan ayrılana

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü bilinmiş ve çok sayıda sanatçının ekmek kapısı olan Köse Prodüksüyondan bu seferde Bengü ayrılıyormuş.....
    KÖSE'YLE YOLLARINI AYIRDI!
    BENGÜ PRODÜKTÖRÜ EROL KÖSE'YLE YOLLARINI AYIRDI..

Popçu Bengü, nisan ayında çıkaracağı maxisingle öncesinde, prodüktörü Erol Köse ile yollarını ayırdı. 'Albümü kendi şirketimden de çıkarabilirim' diyen Bengü, daha önce olduğu gibi yine Serdar Ortaç şarkıları okuyacak. Bu arada ünlü şarkıcı, 'Özel hayatımda çok mutluyum. Bu mutluluk işime de yansıyor. Ama nazardan korkarım' dedi.

Köse Prodüksiyondan ayrılan ayrılana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakasından ayrılan ayrılana

Avrupa Yakasından ayrılan ayrılana

Rutkay Aziz'in de diziden ayrıldığını açıklamasının ardından diziden bu sezon ayrılan oyuncu sayısı 4'e çıktı. Usta tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz, Avrupa Yakası dizisinden ayrılan isimler arasına katıldı. Aziz, 'Gurbet Kuşları' adlı bir dizide de rol almaya başladığı ve iki diziyi bir arada götürmek istemediği için Avrupa Yakası'ndaki rolüne son verdi. Rutkay Aziz'in de ayrılması ile...
  2. İşten ayrılan işçi işverene tazminat öder!!

İşten ayrılan işçi işverene tazminat öder!!

işçi işten ayrılan işçi işveren sözleşmesi işçinin işten ayrılması ihbar tazminatı öder mi çalışanın ayrılması Arkadaşlar İşinizden kendi isteğiniz ile ayrılacaksanız aşağıdaki bildirim sürelerini dikkate almanızda fayda var. Bu bildirim süreleri hem işçi hemde işveren için geçerlidir. Bu sürelere uymayan taraf tazminat ödemek zorunda kalır.. İş Kanunu işçinin çalışmış olduğu sürelere...
  3. Ayrılan eşlerin çocuklarına kim bakar?

Ayrılan eşlerin çocuklarına kim bakar?

Karı-kocanın ayrılması halinde umumi kâide şudur: Çocukların bakımı anaya, masrafın karşılanması babaya âittir.? Zira bakmak için gerekli olan şefkat ve beceriklilik anada, imkân hazırlayıp masraf karşılama kabiliyeti de babadadır. Bunun için baba, anası yanındaki çocukların nafakasını karşılamaya mecburdur. Ancak, ana aynı şekilde bakıma mecbur değildir. Kabul etmezse babanın anası ve...
  4. Biz ayrılamayız :)

Biz ayrılamayız :)

Eller ayırsa bileee yıllar ayırsa bileeee... Eskiden SABİLE diye bi parça diyordu bürokratlardan bir tanesi onun bu parça olduğunu düşündükçe hala gülüyorum. Şiii alo sen SABİLE isimli parçayı biliyon mu ? - Yok bakanım vallahi bilmiyorum. - Hımm Cahal seni... Bu eski şekle atıfta bulunaraktan size BİZ AYRILAMAYIZ isimli albümü takdim ediyorum. TA TAAAAAAAAAMMMMMMMMM :D:D:D * *...
  5. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana !

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana !

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi ayrılan oyuncular haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Onu Çok Sevdim dizisinde adeta bir yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin tüm başrol oyuncuları diziden birer birer ayrılıyor. Bu ayrılış haberlerinin sonuncusu da İclal Aydın'dan geldi. İşte haberin detayları... Pana Film'in büyük umutlarla yayına sürmeye hazırladığı Ben Onu...

Sayfayı Paylaş