gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

köşe yazısıyla başlayan aşk

Konu, 'Magazin' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Gazeteci-yazar Tuna Kiremitçi ile şarkıcı Şebnem Ferah arasındaki aşkı, bir köşe yazısının başlattığı ortaya çıktı. Kiremitçi’nin, Ferah’ın bir konserinin ardından yazdığı “Hepimiz mülteciyiz be Şebnem” başlıklı köşe yazısı hem onları tanıştırdı, hem de aşklarını başlatan kıvılcım oldu ŞARKICI Demet Sağıroğlu’ndan ayrılan yazar Tuna Kiremitçi ile Timuçin Esen’den ayrılan Şebnem Ferah’ın aşkı sürpriz olarak algılanmıştı. Bir aydır birlikte olan ve paparazzilere yakalanmamak için çaba gösteren Kiremitçi ile Ferah’ın aşkının sanıldığı gibi sürpriz olmadığı konuşuluyor. Ferah’a hayran olan Kiremitçi sanatçıyla tanışmak için iki yıl önce Ferah’ın Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserine gitmişti. Konserde bir türlü Ferah ile konuşma fırsatı
    bulamasa da ertesi gün Ferah’a methiyeler düzen bir köşe yazısı yazmıştı.

BARDA TEŞEKKÜR
    Yazısında Ferah’a övgü yağdıran Kiremitçi, iltifatlarının karşılığını geçen ay Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde aldı. Barda eğlenen Şebnem Ferah, Kiremitçi’ye gidip 2 yıl önceki yazısı için teşekkür etti.
    Yazı vasıtasıyla tanışan ikili, aralarında gerçekleşen bu teşekkür muhabbeti
    sonrası samimiyeti ileri götürüp birbirlerine âşık oldu.

İŞTE O YAZI
    Tuna Kiremitçi’nin 2 yıl önce Vatan Gazetesi’nde “Hepimiz mülteciyiz be Şebnem” yazısından bir parça şöyle:
    “Şebnem Ferah bir şarkıcı değil sadece. (....) Dile kolay, on yıldır bir arada Şebnem ve arkadaşları... Dinleyiciyle beraber ördükleri koza, Sezen Aksu’nun dünyasını hatırlatıyor insana. Ne ilginç değil mi? Sezen Aksu’nun tahtına
    onlarca aday çıktı bugüne kadar. Oysa hedefi tutturan, inatla ve sadece kendi müziğini yapan Şebnem oldu. Keşke konseri Türkiye deyince aklına sadece insan hakları ihlalleri gelen Avrupalı dostlarımız da görseydi; binlerce
    yüreği birbirine bağlayan o yoğun sevgi eminim şaşırtırdı onları. Ama ne Avrupa Birliği Konseyi vardı orada, ne siyasetçiler, ne de aydınlar... Gençler vardı sadece... Her yaştan, her kesimden binlerce genç...

Herhalde bu yüzden, ‘Ben Bir Mülteciyim’ adlı şarkıda sahneden yayılan pozitif enerjiyi iliklerimizde hissederken ‘hepimiz mülteciyiz Şebnem!’ diye bağırmak geldi içimden: Kendi yüreğimizden, gönül yurdumuzdan, sevgimizden sürgünüz hepimiz...”

kaynak:habertürk

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Anam bu tuna kiremitçi ne çok sevgili değiştiriyo ben en çok onu içlal aydınla yakıştırıyodum şebnem ferahla hiç yakışmamış :D konu için teşekkürler..

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şebnem ferahla hiç yakışmamışlar ya baba kız gibi durmuşlar:)

paylaşım için tşkler:)

köşe yazısıyla başlayan aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aSqimSinDan Aşk Kokan Bir Köşe

aSqimSinDan Aşk Kokan Bir Köşe

en büyük pasta Arkadaşlar öncelikle ziyaret eden her üyeye teşekkürlerimi sunuyorum.Hepiniz hoşgeldiniz. Aşk sadece sevgiliye duyulan aşk değildir. Vatan aşkı,anne aşkı,baba aşkı,çocuk aşkı,sevgili aşkı,doğa aşkı,kedi-köpek aşkı,şiir aşkı... Burada her türlü aşkınızı paylaşabilirsiniz... Kestiğimiz her ağaç ile hayatta alacağımız bir nefesimizi yok ediyoruz..! :melek: Bu da köşeme gelen...
  2. ::aşk yazıları::

::aşk yazıları::

aşk yazıları en içten aşk yazıları içten yazılan sözler İsimsiz Sevgiler Bize sevmesini öğretmediler sevgili,bize hep sevgiyi saklamasını öğrettiler Hep bekletmeyi..hep ertelemeyi…bu yüzden biz kiminle birlikteysek bir diğerini ama hep uzakta olanı özledik,hiç dinmedi doyumsuzluğumuz,biz hep uzaktakini sevdik sevgili…yanımızdakini değil,odamızın duvarının arkasındakini değil,birşeyler...
  3. Selamla başlayan aşk

Selamla başlayan aşk

bir selamla başlamıştı aşkım Ben 16 yaşında istanbul’da yaşayan bir lise öğrencisiyim.Ben kendi halinde yaşayan,bu yaşa kadar gerçek aşkı hiç bulamamış birisiyim.Baktım ki herkesin bir aşk hikayesi var dedim bende bi aşk hikayemi yazayım.Pek ilginç değil ama yinede sizinle paylaşmak istiyorum. İstanbul’da soğuk bir kış günüydü ve ben her zaman ki gibi bilgisayarın başında sohbet odalarında...
  4. Köşe Yazısını kim buldu, köşe yazısının icadı

Köşe Yazısını kim buldu, köşe yazısının icadı

Bu yazı: Köşe Yazısını kim buldu, köşe yazısının icadı içerik kısaca.. köşe yazısı ne zaman bulundu, ilk köşe yazısı, köşe yazısı hangi tarihte bulundu, hakkında bilgiler içermektedir. Sevgili Melek'ler, eminiz ki, okuduğunuz her mecmuada bir köşe yazarını takip etmektesinizdir. Peki köşe yazısını ilk kim buldu diye merak ettiniz mi? O halde buyrun Melek'ler:) köşe yazısı ne zaman bulundu,...
  5. Facebook Duvar Aşk Yazıları

Facebook Duvar Aşk Yazıları

Facebook Duvar Yazıları Aşkı face Facebook Duvar Aşk Yazıları Facebook duvarına güzel aşk yazıları yazmak isteyen tüm üyelerimize ve misafirlerimize, bu yazımızda en güzel facebook duvar aşk yazılarını aktarıyoruz. Buyrun Melek'ler; Bekleme Yapmayın!.. Aşkını Alan Acıya Doğru Ilerlesin ... Atilla İlhan Sen tüm şatafatlı tanımlardan sıyrılıp en doğal halinle yaramazlık yapan çocuklar...

Sayfayı Paylaş