gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kösem Sultan Star Tv de Başlıyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kösem sultan ne zaman oynıcak, kösem sultan dizisi star tv, kösem sultan dizisi 2011 Ocak ayından beri izlenen ve reyting rekorları kıran dizi "Muhteşem Yüzyıl" dün akşam ki 11 Haziran 2014 tarihin de oynanan bölümü ile final yaptı.
    Dizinin sonlarına doğru bir fragman yayınlandı ve belkide televizyon tarihin de bir ilk olarak yeni başlayacak bir dizi tam 15 ay öncesinden izleyici ile fragmanı buluştu.
    Tims yapının üstlendiği "Kösem Sultan" isimli dizi 2015 Eylül ayın da izleyici ile buluşacak.
    Şimdiden izleyinin merak ettiği dizinin yayınlanan ilk fragmanını sizler için paylaşıyoruz.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Merakla bekliyorum :hıms:

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Şunu diyeyim ki bu Kösem sultan Hürremi gölgede bırakacak hahaha

Kösem Sultan Star Tv de Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kösem Sultan Eva

Kösem Sultan Eva

ünlü oyuncu Eva Mendes yeşilçamda rool almak isterse..... KÖSEM SULTAN'I OYNAMAK İSTİYOR! İSTANBUL'UN TARİHİ MEKÂNLARINA AMA ÖZELLİKLE TOPKAPI SARAYI'NA HAYRAN KALDIĞINI BELİRTEN HOLLYWOOD YILDIZI EVA MENDES, YEŞİLÇAM'DAN TEKLİF GELSE KABUL EDECEĞİNİ SÖYLEDİ.. - 2009'un en seksi kadını anketinde birinci seçilmiştiniz. Fiziğinizi korumak için çok çabalıyor musunuz? Haftanın 6 günü çok sıkı...
  2. Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor!

Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor!

star tv benim kuaförüm yarışması, benim kuaförüm yarışması, star tv yeni yarışma Sevgili melekler, Star Tv'de yepyeni bir yarışma programı başlıyor: "Benim Kuaförüm". 3 saatlık bir süre içinde hiç tanımadıkları kadınların imajlarını değiştirecek olan makasına güvenen kuaförlerin yarışacağı yarışmanın tanıtım fragmanı ise aşağıda... [MEDIA]
  3. İşte Karşınızda Kösem Sultan

İşte Karşınızda Kösem Sultan

Dizinin aylardır Türkiye ve yurtdışını kapsayan cast çalışması sona erdi. ABLASI DA OYUNCU Oyuncu Hande Soral'ın kız kardeşi olan Bensu, Vicdan dizisinin ardından başrol oynadığı okul projesi Boynu Bükükler'le dikkatleri üzerine çekmişti. Star TV'de ekrana gelecek olan Kösem Sultan'da daha önce Beren Saat ve Tuba Büyüküstün gibi oyuncuların ismi geçmişti. Sibel Kekilli'yle de görüşen...
  4. Kösem Sultan kimdir?

Kösem Sultan kimdir?

Kösem Valide Sultan Osmanlı devlet yönetiminde etkin bir rol oynamış Haseki Sultan ve Valide Sultandır. Osmanlı padişahı I. Ahmed’in eşi, padişah IV. Murad ve I. İbrahim’in annesidir. Ayşe ve Fatma Sultan adlı iki tane de kızı olmuştur. Osmanlı tarihinin en güçlü kadın sultanlarından birisi olarak kabul edilir. Kösem Sultan’ın hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına, opera eserlerine konu...
  5. Kösem sultan evlat katilimi ?

Kösem sultan evlat katilimi ?

Son yıllarda osmanlı tarihi ile ilgili dizileri ekranlarda görmeye başladık.Osmanlı tarihini tam manasıyla yansıtmasada ,diziler iyi reyting alıyor.Dizinin konusu,dizideki karekterlerin gerçek kimliği hep merak konusu.Bizde bundan yola çıkarak ,perşembe günleri izleyicileri ekranlara kilitleyen kösem sultan dizisinin karekteri olan kösem sultanın hayatını araştırdık.Konuya geçmeden önce...

Sayfayı Paylaş