gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Köşk almak istiyorlar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeş İLE OSMANTAN ERKIR'IN AĞUSTOS AYINDA NİKAH MASASINA OTURACAĞI VE ÇİFTİN BALTALİMANI'NDA TARİHİ BİR KÖŞK SATIN ALMAK İSTEDİKLERİ KONUŞULUYOR.. Ebru Gündeş ile Osmantan Erkır'ın sekiz aydır süren birlikteliği evlilik yolunda ilerliyor. Ağustos ayında nikah masasına oturacağı konuşulan çift şu sıralar ev bakıyor. Osmantan Erkır'ın Baltalimanı taraflarında tarihi bir köşk satın alacağı ve Gündeş'e bu köşkü evlilik hediyesi olarak vermek istediği öğrenildi. Deniz manzaralı bir ev arayan Erkır, istediği evi bulabilmek için emlakçıları dolaşırken, evin dekorasyonunu ise Ebru Gündeşin yapacağı ifade edildi. Özel hayatı hakkında konuşmama kararı alan Gündeş'in önceki gün konseri öncesi söylediği Sibel Can organize eder, biz de burada evleniriz' sözleri 'ağustosta nikah' iddialarını kuvvetlendirdi. kaynak:haberler.com

Son düzenleme: 28 Haziran 2008
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Köşk almak istiyorlar
    allah mesut etsin daha cok versin ins,evleneceklerini yeni duydum,ins velenirde ebru gundes mutlu olur

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Köşk almak istiyorlar

paylaşımın için saol canım umarım mutlu olur çünkü EBRU GÜNDEŞ mutlu olmayı hakediyor

Köşk almak istiyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanta mı almak istiyorsunuz ?

çanta mı almak istiyorsunuz ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. elbise almak istiyorum

elbise almak istiyorum

ben bi elbise begendm nasıl satın alab ilirim fiyatı ve telf numarası var mı
  3. elbise almak istiyorum

elbise almak istiyorum

230615 numarı elbiseyi satan almak istiyorum
  4. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş