gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

koskomik hayvanlarr

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

koskomik hayvanlarr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kopma garantili komik koskomik resimler burada melişler

Kopma garantili komik koskomik resimler burada melişler

klasik türk erkeği diye buna derler işte... işte buna gülünür... buna bi yorum getiremiyorum arkadaslar.... Delikanlı gencimiz GüzeLlik yarışmamız sizce kim birinci!!! GüSel Yurdumun GüsEL Esnafı Burası Kesin Bisim Kasatmonudadır Ayı çok ya o bakımdan Turistik yerlerden bazı manzaralar!!!!
  2. Koskomik msn yazıları

Koskomik msn yazıları

msn yazıları koskomik koskomik sözler *Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir. *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun. *Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle. *Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir. *Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!
  3. koskomik karikatürlerimiz

koskomik karikatürlerimiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. koskomik itiraflar

koskomik itiraflar

Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!" Erkek , 26 , İstanbul Yanlış telefon İşe giderken cep telefonumu...
  5. koskomik en komik he heeee

koskomik en komik he heeee

dokunmayın ohhhhhh keyfime diyecek yok bi kızlayy eksik neydesiniz kızz bende yaparım yani ne varrrr al iştee :Dancing_O_o: :Dancing_O_o: :Dancing_O_o: çadırdayız diye antenimiz yok mu sandın hemde 2 denee karısı zıkkım iç diyince kızarlar bi de :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: bu bebişe bu yapılır mı yaww :ang: :ang: :ang: :ang: ne bişey mi dedinn - yok abi ne sirin...

Sayfayı Paylaş