gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Koskomik msn yazıları

Konu, 'Komik Nickler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

msn yazıları koskomik koskomik sözler *Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir.
    *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.

*Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.

*Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.

*Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!

Koskomik msn yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme

MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme

Açıklama : Mesajlarinizi sesli olarak duyabilmek ve karsinizdakinin sesli olarak duyabilmesi icin gereklı olan Dosyadır komut: /xspeakit bosluk mesajiniz Plug windows ( Xp) un kendi metin okuma programini kullaniyor ve aninda ses olarak duymanizi sagliyor Programı Kullanabilmek için Plugi indirin kurun ayn zamanda karşınızdakı kışının de bu programı yuklemesı gereklıdır aksi takdırde program...
  2. Duygusal Msn Yazıları

Duygusal Msn Yazıları

duygusal duvar yazıları duygusal msn yazıları duvar duygulu duygulu yazılar seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter.. benim sana olan askima ne güzel derim.. senin bana olan askina sadece HA ------ LENN derim. . koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor!!! CANIMA...
  3. Komik msn yazıları nickleri

Komik msn yazıları nickleri

mesene yazıları yazı nickleri komik msn yazıları yazı nickler komik yazılı nickler 8 zayıflı bir karne bulan , insaniyet namına çöpe atsın.. ♥ Aids virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelmediğimiz kesinde, galiba maymundan gideceğiz.. ♥ Anasına bak, babasından dayak ye... ♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun......
  4. En Güzel Msn Yazıları

En Güzel Msn Yazıları

mesene yazıları en güzel msn yazıları guzel msn yazilari güzel yazilari guzel [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅N̲̅][̲̅İ̲̅] [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅V̲̅][̲̅İ̲̅][̲̅Y̲̅][̲̅O̲̅][̲̅R̲̅][̲̅U̲̅][̲̅M̲̅] ஐ ¤¤¤◦·._.•◦◦◦◦◦◦◦◦[♥]◦◦◦ ( Msn Nick) ◦◦◦[♥]◦◦◦◦◦◦◦◦·._.•◦¤¤¤ஐۣۜ ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ Msn Nick ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ (¯`·._.••._.•ппппп»»» Msn Nick«««ппппп•._.••._.·´¯) ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•(( Msn Nick))...
  5. Lanetli msn yazıları

Lanetli msn yazıları

İçimdeqi ASİ kısh isyanlrda Mazo$ist duyquları kaßarmı$tır yine ßaksana néfRét kusuOr géc€yé Lanét EdiOR hér Doqan güNe Lanetli msn yazıları ßiR UstuRa ALıoRum Titréyén €LLéRimé,SürüyoRum Dü$ünméDén ßiLéKLéRimé AkıtıyoRum DamLaLaRımı YeRe KanLaRımLa AfféT YazıyoruM Sévdiqimé. Gün gelir sığmaz olur kalbin göğsüne, Taşıyamaz olur bedenini, artık yorulur… Duyguların ağır gelir;...

Sayfayı Paylaş