gebe
  1. sismankiz

sismankiz Forum Okuru

Koşu Bandı ile zayıflayanların yorumları var mı kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sismankiz tarafından paylaşıldı.

Kızlar bugünlerde koşu bandı ile zayıflayanların yorumlarına ihtiyaç duyuyorum. Bu bi ykm mağazasında heralde outlet mağaza ( yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın ) indirime girmiş durumda alayım mı almayayım mı bilmiyorum lütfen koşu bandı kullananlar zayıfladı mı ? Bu band ile zayıflayan arkadaşlarımız aramızda ise lütfen bana bilgi verebilir mi ? Nasıl sonuç aldınız zayıfladınız mı? Bu indirimden faydalanıp ta alayım mı ? Çoğu arkadaşım işte şu şu aldı balkona koydular kullanımıyorlar vs diyor siz ne diyorsunuz yorum istiyorum lütfen ?

2. cicek su

cicek su Forum Okuru

valla tatlım, bende almak istiyorum. boğazımıda kıssam veremiyorum, antidepresanlardan sonra kiolalar bana yapıstı resmen :(

Koşu Bandı ile zayıflayanların yorumları var mı kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eximia ile bölgesel zayıflayan var mı?

Eximia ile bölgesel zayıflayan var mı?

eximia merhaba forum kısmında çok aradım ama eximia ile ilgili konu açılmamış sanırım açılmışsada bulamadım buraya konu açma gereği duydum araştırma içerisindeyim eximia ile zayıflayan var mı? bunu merak ediyorum bide eximia noter sonuçlu bir cihazmış çok söylentilerini duymaya başladım gerçekten işe yaradığını ancak burada seansına girmiş olan bayan arkadaşlarımdan öğrenebilecem ona göre...
  2. hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

★Dynamic S HEALTH HULA HOOP Weighted Exercise No Box | eBay bu siteyi inceledim, çok begendim. ama türkiyede bulamadım. veya yurt dışında havaleyle satılan bir site de bulamadım. hulahop'la zayıflayan oldu mu?
  3. temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

Bana temizlik ile ilgili temizliğin önemini anlatan güzel sözler lazım teşekkür ediyorum. varsa lütfen paylaşır mısınız.
  4. Köy ile ilgili güzel sözler arıyom var mı kızlar

Köy ile ilgili güzel sözler arıyom var mı kızlar

Köy ile ilgili köyün güzelliğini anlatacak güzel sözler var mı arkadaşlarım. Kısa yada uzun hiç farketmiyor bekliyom.
  5. Yeşil çayla zayıflayan var mı?

Yeşil çayla zayıflayan var mı?

Yeşil çayla zayıflayabilen var mı :( internette zayıflattığına forma soktuğuna dair çok bilgi olsa da 2 arkadaşım 15 gündür düzenli olarak içiyor daha bir faydasını göremediler. Bende başlayacağım ama hem tadını bilmiyorum hemde yanlış tüketmekten çekiniyorum :fear:

Sayfayı Paylaş