KOŞU BANDI kullanan varmı?

selam canım,bende uzun zamandır koşu bandı kullanıyorum 2 ayda 10 kilo werdim,e tabi diyet te yapıyorsun beraberinde,hergün 45 dakika boyunca tempolu yürüyüş yapabilirsin mesela.hız seviyen de 5 yada 5.5 olsun ... ben doğumdan sonra kilo wermek için başladım,ilk zamanlar 72 kiloydum 2 ay koşu bandında bu dediğim hızda yürüdüm,diyetle beraber..62 kiloya düştüm,şimdi yine başladım 3 hafta oldu 2buçuk kilo werdim,eğer gerçekten kilo wermek istiyorsan kesinlikle düzenli yapmalısın spor

evet v-vif kullanıyorum çok sessiz komşular hiç duymuyor bile çok faydası var 95 kiloyum 1 ayda 5 kilo verdim ama boğazımdan kesmedim.sadece suyu bol içtim,40 dakika yürüyorum her gün müzik veya televiziyon olursa canın sıkılmadan yürüyosun,birde motor gücü 3hb yüksek olsun herkese tavsiye ederim.....sonnur

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve ilk alanım zayıflama konularına baktım.ben koşu bandı ile 14 kilo verdim.3 aydır taşınma telaşı felan bıraktım.tekrar başlıycam inşlh.gerçekten herkese tavsiye ederim bende olmaz felan diyordum ama oldu çok sıkı bir diyet yapmadım sadece haftanın 5 günü her sabah 45-50 dk hafif tempoda yürüdüm.

slm arkadasim bnde zayiflamaya calisyorum.benim kosu bandim yok ama gym salonuna gidiyorum.1haftadir basladim bnde 60 kiloydum simdi 58 kiloyum.bir haftada bu kadar fark ediyor.bnce imkann varsa al gercekten cok ise yariyo.yada gym salonuna git orda baska aletlerde var cok ii oluyo.bu arada birazda bogazinida tutman lazim.simdiden kolay gelsin cnm...

Geri