gebe
  1. kırçiceği59

kırçiceği59 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

koşu bandı+sporla forma kavuşmak

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında kırçiceği59 tarafından paylaşıldı.

hadi meleklerim koşu bandı olanlar yada olmayanlar birlikte yürüyelim ne dersiniz? günde ne kadar yürüdük ne kadar su içtik bildirimde bulunalım birbirimize destek olalım ne dersiniz?

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Benim koşu bandım yok zaten formdayım gerek yok:D size burdan yardımcı olabilirimm her konuda:)

3. kırçiceği59

kırçiceği59 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kimse konuma cevap vermemiş hayret ya demek herkes halinden memnun

koşu bandı+sporla forma kavuşmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forma

Forma

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve...
  2. KOŞU BANDI kullanan varmı?

KOŞU BANDI kullanan varmı?

koşu bandının faydası varmı koşu bandı ile zayıflama yürüyüş bandı ile zayıflama bandıyla zayıflayanlar zayıflayanlar Arkadaşlar koşu bandı almayı düşünüyorum:)Ancak faydası olurmu olmaz mı pek bilmiyorum.günde 1 saat koşsam ve 1 saatte yürüsem kesin zayıflarmıyım.Aranızda uzun süre kullanan varsa bana biraz bilgi verebilir mi???Birde hangi markayı önerirsiniz:D Bu arada kilom 68:uhu: 60...
  3. koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

en iyi koşu bandı hangisi koşu bandı forum tavsiye 2011 en iyi 2011 arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı koşu bandı almak istiyorum.tavsiyeleriniz ne
  4. Koşu Bandı Bakımı

Koşu Bandı Bakımı

Koşu bandınız ile yaptığınız egzersizlerin hem daha kolay olabilmesi için hem de bandın yaş ömrünü uzatabil meniz için bazı aralıklarla yapmanız gereken bakımlar vardır. Bu bakımlar koşu bandının zorlanmadan çalışmasını, sürtünme yolu ile bozulmaları azaltarak ömrünü uzatmaktadır. Öncelikle bu aletin bakımı için biraz koşu bandı yağı, bir iki parça bez gereklidir. Koşu bandını yandan...
  5. koşu bandı kullananlar

koşu bandı kullananlar

merhabalar benim sorum aranızda koşu bandı kullan varmı varsa faydası oluyormu spor salonuna gidecek zamanım yok çalışan bir bayanım eve koşu bandı almayı düşünüyorum eğer fazla kilolar için faydalı oluyorsa alayım yoksa hiç boş yere almim diyorum. Birde sorum şu hergün koşu bandına çıkmak gerekiyormu ve üzerinde zaman olarak ne kadar kalmak gerekiyor

Sayfayı Paylaş