gebe
  1. pinkkkk

pinkkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında pinkkkk tarafından paylaşıldı.

en iyi koşu bandı hangisi koşu bandı forum tavsiye 2011 en iyi 2011 arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı koşu bandı almak istiyorum.tavsiyeleriniz ne

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    uygun fiyatda istiyorsan kablosuz alaçaksin ,ses çikarmayan hangisi bilmem de ancak spor satis bayilerine gidip deneme yapabilirsin ve dükkanda bilgilendirirler.

3. hasibe38

hasibe38 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili arkadasim sana benim onerim sakin evine alma bizde aldik ev bisikleti ilk baslarda heves gecene kadar binildi simdi ise balkonu bekliyor egerki beni bir apla olarak dinlersen hem yer sorun hemde evde olunca cazibesi kayboluyor arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı esortmani giyip yanina kafana gore bir arkadas tabana kuvvet enguzeli bence bu bilmem sen ne dersin yinede sen bilirsin benim tavsiyem bu sana iyi sanslar byy

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

urun tavsiyesi

mrb, ben geçenlerde bayiden bi hayli ürüne baktım 600 tl den 3000 tl ye kadar ürün var, ama sessiz az yakan, rahat koşulabilen )ebatları yeterli bi ürün istiyosan benim şu anda kullandığım Fit and Smart m205 modelini tavsiye edebilirim, iraden kuvvetliyse rahat rahat evde kullanabilirsin,

5. melissanur

melissanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, koşu bandı alırken ürün alındıktan sonraki hizmet kalitesine de bakmanız gerekmektedir. bu konuda voit ürünlerde 5 yıl motor garantisi mevcuttur. 81 ilde yetkili teknik servisleri var. hiç bir zaman sıkıntı çekmezseniz. benim bu konuda takip ettiğim bazı yerler var sizinlede paylaşıyorum.

koşu bantları için Koşu Bandı Rehberi bloğunu takip ediyorum. youtube.comda bir kanal buldum önemli bilgi paylaşıyorlar Sportif Sepetim - YouTube bu kanalıda tavsiye edebilirim.

koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KOŞU BANDI kullanan varmı?

KOŞU BANDI kullanan varmı?

koşu bandının faydası varmı koşu bandı ile zayıflama yürüyüş bandı ile zayıflama bandıyla zayıflayanlar zayıflayanlar Arkadaşlar koşu bandı almayı düşünüyorum:)Ancak faydası olurmu olmaz mı pek bilmiyorum.günde 1 saat koşsam ve 1 saatte yürüsem kesin zayıflarmıyım.Aranızda uzun süre kullanan varsa bana biraz bilgi verebilir mi???Birde hangi markayı önerirsiniz:D Bu arada kilom 68:uhu: 60...
  2. Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

gebelik testi neden geçersiz çıkar gebelik testi geçersiz testinin çıkması Kızlar ben yeni üyeyim rastgele gördüm yeni konu açmayı..hepinize selamlar ve bana yardım edebilecek arkadaşlara da şimdiden tşkler.. Konuya gelince,genelde adetlerim 28 günde 1 olur.düzenlidir..bazen 2-3 günlük gecikmeleri doğal kabul ediyorum.hassas bi yapıya sahibim herşey beni kolay etkilediğinden reglimde değişme...
  3. Koşu Bandı Bakımı

Koşu Bandı Bakımı

Koşu bandınız ile yaptığınız egzersizlerin hem daha kolay olabilmesi için hem de bandın yaş ömrünü uzatabil meniz için bazı aralıklarla yapmanız gereken bakımlar vardır. Bu bakımlar koşu bandının zorlanmadan çalışmasını, sürtünme yolu ile bozulmaları azaltarak ömrünü uzatmaktadır. Öncelikle bu aletin bakımı için biraz koşu bandı yağı, bir iki parça bez gereklidir. Koşu bandını yandan...
  4. Baston puset tavsiyesi bekliyorum

Baston puset tavsiyesi bekliyorum

Selamlar herkese*.az için baston puset almak istiyorum.1 ay sonra doğum yapacam ve eksik gedik kalmasın istiyorum.Şöyle kullanıp ta sağlamlığı ve kullanımıyla budur diyeceğiniz bir marka varmı ve fiyatı ne kadar ?
  5. koşu bandı kullananlar

koşu bandı kullananlar

merhabalar benim sorum aranızda koşu bandı kullan varmı varsa faydası oluyormu spor salonuna gidecek zamanım yok çalışan bir bayanım eve koşu bandı almayı düşünüyorum eğer fazla kilolar için faydalı oluyorsa alayım yoksa hiç boş yere almim diyorum. Birde sorum şu hergün koşu bandına çıkmak gerekiyormu ve üzerinde zaman olarak ne kadar kalmak gerekiyor

Sayfayı Paylaş