gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

koşun nickiniz tren vagonlarında gidiyor yakalayın :)

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: koşun nickiniz tren vagonlarında gidiyor yakalayın :)

emeğine sağlık canım

koşun nickiniz tren vagonlarında gidiyor yakalayın :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidiyorum

Gidiyorum

Gidiyorum üzerine tek resimlik bir konu arkadaşlarım. Ancak bu kadar güzel anlatılabilir gitmek. GİDİYORUM....
  2. Tren

Tren

Seyir halinde katar ( tern) görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek;...
  3. Hayatı Yakalayın..

Hayatı Yakalayın..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gidiyorum :(

Gidiyorum :(

Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :( Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum... Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun... Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss: Neyse bu gergin...

Sayfayı Paylaş