gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kot Pantolonlarınızın İlk Günkü Gibi Kalması İçin...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kot pantolon nasıl yıkanır kot pantolon nasıl yıkanmalı

Sevgili melekler, hepimizin gardrobunda en çok bulunan parçaların başında gelen kot pantolonların aldığınız günkü gibi yepyeni kalmasını istemez misiniz? Kim istemez ki? İlk günkü rengini ve yeniliğini kaybetmemiş kot pantolonlar için onları özenle yıkamanız ve şimdi vereceğimiz püf noktaları uygulamanız yeterli...

Kotlarınızı yıkamadan önce yapmanız gerekenler

Kotlarınızın etiketinde yazılı olan yıkama talimatlarını dikkatle okuyunuz. Burada yazdıklarımızdan farklı da olsa imalatçı firmanın yıkama talimatlarını uygulayın. Kotlarınızı yıkamadan önce ters-düz yapın. Bu sayede sürtünmeyi azaltarak, kotlarınızın daha az solmasını sağlayacaksınız.
    Kotlarınız nasıl yıkanmalı?

Kotlarınızı her zaman için ya kotlarla beraber ya da tek başına yıkamalısınız aksi takdirde diğer çamaşırların renkleri ile karışacaktır. Farklı renklerde kotlarınız varsa onları da renklere ayırıp yıkamalısınız. Bir kerede dörtten fazla kot pantolon yıkamamaya özen gösterin.
    Kotlarınızı yıkarken muhakkak sıvı çamaşır deterjanı kullanın

Koyu renkli kotlarınızın solmaması için bir bardağın çeyreği kadar sofra tuzu ekleyebilirsiniz. Siyah renkli kotlarınızın siyah kalması için iki kaşık beyaz sirke ekleyebilirsiniz.

Kotlarınızı en soğuk derecede yıkamaya özen gösterin, kotlarınızı yüksek bir sıcaklıkta yıkamak çekmelerine neden olabilir.
    Kotlarınızı yıkadıktan sonra ne yapmalı?

Kotlarınızı hiçbir zaman kurutucuda kurutmayın. Her zaman için açık havada kurutmaya çalışın. Kotlarınızı kurutucuda kurutmak kumaşın yıpranmasına ve çekmesine sebep olacaktır. Kotlarınızı yıkadıktan sonra normal haline getirmek için tekrar ters-düz edin. Islak olan kotlarınızı kurumaları için bir çamaşırlığa asın.

tuqqce ve karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    1 seferde 4 ten fazla kot yikamamalimi:S 7 kg lik makineyi 4 kot icinde calistiramam ki :D:D
    Bende makinenin kot yikama progrminda yikiyorum gercekten etkili :tik:

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benimde 8 kilo makinem dolmuyor valla ne bulduysam atıyorum doldurmak için çok özenmiyorum da valla kota feln zaten en fazla 1 yıl giyebiliyorum kotu

Kot Pantolonlarınızın İlk Günkü Gibi Kalması İçin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herkesin tutkusu kot pantolonlar!!!!

herkesin tutkusu kot pantolonlar!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kot pantolonlar

kot pantolonlar

kot pantolonlar kottan neler yapılır kot pantolondan neler yapılır pantolanlar eski kotlardan 2008 2009 yıllarında kullanılacak olan süper ötesi kot modelleri burada
  3. Kot Pantolonlar....

Kot Pantolonlar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kızlar İçin Muhteşem Kot Pantolonlar 2008

Kızlar İçin Muhteşem Kot Pantolonlar 2008

kız pantolonları kotlu kızlar kotlu kız resimleri pantolonlu kızlar
  5. evli çiftin ilk günkü konusmaları

evli çiftin ilk günkü konusmaları

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabiki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın? Damat: Asla!...

Sayfayı Paylaş