gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kot Şort Nasıl Giyilir?

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şort denince akla ne kadar yaz mevsimi gelse de artık şortlar her mevsim giyilebiliyor. Özellikle genç bayanlar kışlık giyimlerin de oldukça sık kullandıkları kot şortlarını kalın opak çoraplar ile giyiyorlar. Malum artık havalar ısınmaya başladı hatta benim bulunduğum bölgede birçok kişi kısa kollu kıyafetler giymeye bile başladı... Kot şort modellerini genç kızlar da görmeye başladım bile.. Rahat bir giyim tarzı olan kot şortları özellikle ilkbahar ayların da nasıl giyeceğiniz konusun da fikirler almak istiyorsanız sizler için bazı öneriler de bulunacam.

kot sort kombinleri (1).jpg kot sort kombinleri (2).jpg

Geçtiğimiz yaz oldukça moda olan kimano tarzı ceketlerden bende eksik kalmayarak satın aldım. Hatta renk ve desenlerden alarak gittiğimiz tatil bölgesin de içine düz bir atlet tarzı body giyerek kot şortumla kombinledim. Gerçekten çok şık duran bu kot şort ve kimano ceket kombini 2016 yazında tekrar trend olacağını söyleyebilirim.
    kot sort kombinleri (3).jpg kot sort kombinleri (4).jpg

Kot şort ve kot gömlekler oldukça sık tercih edilen kombinler arasın da yer alıyor. Farklı aksesuar ve takılar ile görsel olarak da zenginleştirebileceğiniz kot gömlek şort kombinlerini ilkbahar ve yaz ayların da tercih edebilirsiniz.

kot sort kombinleri (5).jpg
    kot sort kombinleri (6).jpg

Son yıllar da blazer ceketler ile yapılan kot şort kombinleri oldukça şık ve değişik durduğunu söyleyebilirim. İçinize bir gömlek ile kombinleyeceğiniz blazer ceket ve kot şort kombinlerinizi hatta bir şapka aksesuarını da ekleyebilirsiniz.

kot sort kombinleri (7).jpg kot sort kombinleri (8).jpg kot sort kombinleri (9).jpg kot sort kombinleri (10).jpg

Öncelikle bahar aylarına aldanmamanızı öneririm. Bahar ayların da hava oldukça ılık veya sıcak geçerken birden yağmurlu veserin bir havaya bürünebilir. Oyüzden her türlü ihtimale karşı bahar da giyeceğiniz kot şortlarınızın üzerine ince bir ceket yada hırka alabilirsiniz.

Kot Şort Nasıl Giyilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kot Şort Kombinleri

Kot Şort Kombinleri

şort kombinleri kot şort kombinleri kot kışlık Kot Şort Kombinleri Artık biliyoruz ki bu yaz bacaklarda çıplaklık ön planda ve mini kot şortlar da çok moda. Bende bu modadan esinlenerek sizlerle kot şort kombinleri paylaşmak istedim. İşte buyrun kombinler...
  2. Kot Şort Modelleri

Kot Şort Modelleri

kot şort modelleri 2009 yaz modasında kısa kort şort modelleri ön plana çıktı. Uzun tunikler ve gladyatör sandaletlerle kombinlendiğinde harika bir görünüm kazandırıyor. Hem spor hem de şık bir tarz yaratmak istiyorsanız kot şort modelleri tam size göre.
  3. 2010 kot şort modelleri

2010 kot şort modelleri

kot şort modelleri çocuk kot modelleri 2010 şort 2010 coçuk 2010 yazına özel kot şort modellerini sizlere tanıtmak istiyorum.Eğer jeans kumaşlarda kıyafetlerden hoşlanıyorsanız işte seksi kışkırtıcı ve bir o kadarda sıradışı kot şort modelleri
  4. Mini Şortlar Kışın Nasıl Giyilir

Mini Şortlar Kışın Nasıl Giyilir

kışın şort nasıl giyilir partiye giderken ne giyilir şort üzerine ne kışın şortla Yazın bronz bacaklarımızı sergilemek için giydiğimiz mini şortlar bu kışa damgasını vurdu kızlar...Mini şortları kışın nasıl kombinlerin nasıl giyersem şık olur derseniz buyrunuz :tik: • Siyah diz üstü veya opak külotlu çoraplarla giyebilirsiniz. Fark edilmek istiyorsanız, sezonun modası neon renklerdeki...
  5. Ünlülerin kot şort modelleri

Ünlülerin kot şort modelleri

şort modelleri kot şort modelleri 2011 kot şort modelleri, Alessandra Ambrosio resimleri, Emma Roberts resimleri, kot şort modelleri, ünlü modası, ünlü resimleri, ünlüler ne giyiyor, ünlülerin şortları yaz yaklaştı henüz yüzünü göremedik ama yine de çok yakın bize. sıcak havalarda serin serin giyinmek için, ünlülerin kot şort modellerini sizlerin beğenisine getirdimm meleklerimm :D:D...

Sayfayı Paylaş