gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kotasız İnternette En Düşük Hız 3 Megabite Çıkarıldı mı bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Duyduğum kadarıyla Kotasız İnternette En Düşük Hız 3 Megabite Çıkarılacaktı ben böyle duymuştum bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım Kotasız İnternette En Düşük Hız 3 Megabite Çıkarıldı mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), bazı internet paketlerinin kotalarının ay sonundan önce dolması nedeniyle 1 megabite düşürülen internet hızının 3 megabite çıkartılmasını onayladı.
    BTK'nın onayladığı düzenleme ile Türk Telekom'un toptan seviyede İnternet Servis Sağlayıcılara (İSS) sunmakta olduğu bazı DSL tarifelerinde bulunan "Adil Kullanım Noktası" (AKN) uygulamasında iyileştirme yapıldı.
    AKN uygulaması, bazı limitsiz tarife paketlerinden hizmet alan abonelerin belli miktarda kapasite kullanımı sonucunda erişim hızının ay sonuna kadar düşürülmesini kapsıyor.

Kotasız İnternette En Düşük Hız 3 Megabite Çıkarıldı mı bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilen var mı??

Bilen var mı??

Evet meleklerim güzel ve trajik bir zeka sorusuyla karşınızdayım:DBu sorunun cevabını hemen netten bakıp bulmaya çalışan ve bulup cevabı yazan arkadaşlar lütfen onun yerine kendi kafanızdan geçen cevabı yazın:DDoğru olsun yada olmasın yazın:DMaksat eğlenmek:D :n028: İŞTE SORU Bir oğlan ve bir kız kardeşlermiş bunların tam önünde bir şelale varmış annesi ve babası bu şelalenin arkasındaymış...
  2. Dünyada En Fazla Gol Atan Kaleciler Kimlerdir bilen var mı?

Dünyada En Fazla Gol Atan Kaleciler Kimlerdir bilen var mı?

Dünyada En Fazla Gol Atan Kaleciler Kimlerdir isimlerini bilen var mı varsa lütfen yazsın çok merak ettik arkadaşımla.
  3. Açılama Nedir bilen var mı?

Açılama Nedir bilen var mı?

Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
  4. En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir bilen var mı

En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir bilen var mı

Merhaba arkadaşlar acaba En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir biliyor musunuz ve En Faydalı Kaplıcalar Nelerdir ve de neredelerdir lütfen bana yazın şimdiden çok tşk ederim.
  5. 3. Selimin Çocuğu kaç tane bilen var mı

3. Selimin Çocuğu kaç tane bilen var mı

Merhaba aranızda tarih ile ilgili ve tarih bilgileri olan arkadaşlarım varsa o arkadaşlarıma 3. Selimin Çocuğu kaç tane diye soruyorum cevabı da merakla bekliyor ve şimdden cevap için tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş