gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

koton 2010 ilkbahar yaz 2010 koton ilkbahar yaz koleksiyonu Koton giyim 2010 ilkbahar yaz sezonunu açan markalardan.Koleksiyonunda oldukça rahat ve cıvıl cıvıl renk ve modellere yer veren kotondan sizler için seçmiş olduğum koleksiyondan hoşuma giden modelleri paylaşmak istiyorum.

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Şunu belirtmek istiyorum kızlar ilkbahar yaz mevsiminin en gözde renkleri ten rengiyle pudra rengi.Alışveriş yaparken bunu gözönünde bulundurursanız modanın gerinde kalmamış olursunuz:tik:

Ve işte bir bomba daha sizlere ünlü markaların en gözde trend parçası ise pamuklu eşofman altları evet kızlar yeni sezon modellerde moda olarak ve pantolon olarak kullanabileceğiniz bu ayrıntıyı unutmayın sizlere mawiden işte bir tüyo:)

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    dün akşam avm ye gittim ama birtek kotona girmedim :D

Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koton 2008 İlkbahar-Yaz

Koton 2008 İlkbahar-Yaz

Koton 2008 İlkbahar-Yaz'ına dünyanın önde gelen podyum mankeni Heather Marks ile merhaba diyor. Marks'ın güzelliğiyle bütünleşen koleksiyonda birbirinden renkli, şık ve zarif kıyafetlerle keyifli bir ilkbahar-yaz bizi bekliyor. 2008 İlkbahar-Yaz'ı Kadın Koleksiyonu'nda; Çiçekler ve Tomurcuklar, Urban Safari, Feminen - Maskülen, Marine, Siyah & Beyaz, Puantiye gibi trendleri öne çıkaran...
  2. 2010 İlkbahar-Yaz Abiye Modelleri

2010 İlkbahar-Yaz Abiye Modelleri

2010 yaz abiye modelleri bahar korçan abiye 2010 yaz abiyeleri abiyeleri modelleri 2009 yazını yeni bitirdik kış mevsimine giriyoruz yavaş yavaş...2010 kışında neler moda olucağını neler giyiceğimizi çoktan öğrendik ama ya 2010 İlkbahar-Yaz sezonunda neler moda olacak neler giyeceğiz merak ediyorsanız işte cevabı :tik:
  3. 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

ipekyol 2011 ilkbahar yaz 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri birbirinden şık ve rahat modellerden oluşuyor.Sizlere yepyeni koleksiyondan örneklerle başbaşa bırakıyorum.
  4. Koton 2010 Yaz Koleksiyonu

Koton 2010 Yaz Koleksiyonu

koton 2010 yaz koton 2010 yaz koleksiyonu üyelik Yaz mevsiminin kendisini hissettirmeye başladığı şu günlerde ünlü giyim markaları 2010 yaz koleksiyonlarını sergilemeye başladılar... Ünlü marka Koton 2010 Yaz Koleksiyonu meleklerimin beğenisine sunuyorum :tik:
  5. Koton 2014 İlkbahar&Yaz Elbise Modelleri

Koton 2014 İlkbahar&Yaz Elbise Modelleri

koton 2014 elbise modelleri, 2014 koton yazlık elbise modelleri, 2014 koton baharlık elbise modelleri Havaların iyice ısındığı ve baharın yüzünü gösterdiği şu günler de ünlü giyim markaları teker teker yepyeni koleksiyonlarını tükitici ile buluşturmaya devam ediyor. 2014 yaz sezonunu açan markalardan biri de koton oldu. Bol bol elbise modellerine yeni koleksiyonuna yer veren Koton,...

Sayfayı Paylaş