gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

kotonda acayip indirimler

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

kızlar bugün kotona gittim bayram alışverişi için bir deri montlar aldım ayakkabılar aldım anlatamam deri montuma 79 lira botuma da 69 lira ödedim ve tüm ürünlerde etiketin üzerindeki fiyata %30 indirimde yapıyorlar bu sene bordolar çok moda ve orda yeterince bordolar var

kotonda acayip indirimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acayip mezarlar.

Acayip mezarlar.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar

İncinsen de sözün düzünü diyciğem İncinsen de sözün düzünü diyciğem Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen acayip hayvanlara benziyirsen Men senin bu emellerine nice dözüm Men ne diyim daha sana yoktur sözüm Sır sıfatından su içmeyir gözüm Cinlere şeytanlara benziyirsen Cinlere şeytanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen A bu...
  3. koto

koto

Koto; Japonya'ya özgü telli bir çalgıdır. Bu müzik aleti, aslen Çin kültürüne aittir. Ancak günümüzde, çalgı tümüyle Japonya'da ilgi görmekte ve bu ülkeyle özdeşleşmiş bulunmaktadır. Koto'nun Tarihçesi Koto, çoğu kaynağa göre, Japonya'ya 7. yüzyılın sonlarına doğru Çinliler tarafından tanıtılmıştır. Her ne kadar çalgı 17. yüzyıla kadar kraliyet ailesi ve saray çevresi çalgısı olarak...
  4. Acayip Pratik Bilgiler..

Acayip Pratik Bilgiler..

Mutlaka işinize yarayacak bir pratik bilgi bulacaksınız.Hem pratik olacaksınız,hem de zamandan kazanacaksınız.Hadi okuyun bakalım meleklerim.Kolay gelsin:) 1) Çoraplarinizi çamasir makinesine koymadan önce çengelli igne ile birbirlerine tutturursaniz kaybolmadiklarini göreceksiniz. 2) Kadife ve ipekli elbiselerinizi buharli bir banyoya asin. Buhar onlarin tüm kirisikliklarini alacaktir....

Sayfayı Paylaş