gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

KÖTÜ ANNE...Öldürsem Rahatlamam!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

kötü anneler kötü anne oyunu anne oyunları oyunları oyna [​IMG]
    Evet bu sefer değineceğim konu çocuklar-çocuklarımız....

Sitemizde chat bölümünde belki hergün dile getiriliyor bebek özlemi...

Bebek olsun diye can atan anneler....
    Sonuç negatif çıktı diyeee hüsranla üzülenler....

Sevgili Anneler ANNE OLMANIZIN KIYMETİNİ BİLİN!!!!

Anne oldunuz diye başınız göğe ermiyorrr...
    (İYİ annelerimiz konu dışıdır)

O çocuğu güzel bakabiliyormusunuz?
    Evet bakıyorsunuz, yanında sigara içiyorsunuz...

Onun geleceğini hazırladınızmı??
    Evet hazırladınız... Doğuda hala babalar nasıl satsam diye düşünüyorr...

Eğitimmi ? Onuda düşünmüşsünüzdür eminim...
    Erkenden işe başlasada katkıda bulunsa diye düşünmüşünüzdür...

Çocuk sahibi olamayanlar için belki sizin yapabileceğiniz birşey yok ama nolur,
    Önce sevginizi verin onlara...

ANNELERE DÜŞMAN DEĞİLİM... AMA SEVGİLİ ANNELER BEN BUNLARI YAZARKEN NAPALIM İMKANIMIZ OLSA OKUTURUZ, YAPARIZ EDERİZ DEDİNİZ BELKİ... ONU DOĞRURKEN DÜŞÜNECEKSİNİZ....

SAĞLIK OCAKLARI ÜCRETSİZ KORUNMA YÖNTEMLERİ İLE GEBELİĞİ ÖNLÜYORLAR.. GELECEĞİ HAZIR DEĞİLSE YAPMAYIN OZAMAN...

OOFFF VALLA ÇOK DERTLİYİMMMM...

deryaliyim_21 bunu beğendi.
  2. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum size.........

3. meltemim

meltemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım türküyenin kanayan yarasına parmak basmışsın benim 2 tane çocuğum RABBİME şükür erkek ve kız ben küçük yaşta anne olduğum için o duyguları pek yaşayamadım şimdi yaşım 34 bundan 3 yıl önce etrafımda kim varsa benim ailem dahil kız yap bir çocuk hem seversin hem can şenliği olur diye çok uğraştılar beni kandırmaya çalıştılar ama ben başak burcuyum ileriyi gören ve ne olacağını az çok kestiren bir yapıya sahibim düşündüm yaparsam ihtiyacı çok zaman kötü teknoloji çağı her şeyi isticek ve ben ona yetemicem inanın evlenmesine kadar düşündüm şartlar yeterli olmadığı için vazgeçtim işte sırf bu yüzden gerçi eşimde istemiyordu ama istesem bi şekilde yapardım ben çok cocukları olupta ilgilenmeyen ailelere çok kızıyorum yapıyorlar bırak sevgiyi ihtiyacını bile yerine getiremiyorlar sadece doğurmuş olmak için yapılırmı çocuk yazık onlara hayatları mahvoluyor

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Bakabileceksen çocuk yapmalısın....
    Illa çocuğum olsun diye yapanlar var
    bunun yanında ekonomik durumda yetmiyor ki
    kaliteli eğitim,bilinçli aile olmak şart
    ben de bu işin içindeyim
    saldım çayıra mevlam kayıra anlayışında olanların çocuklarına acıyorum

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bilinçsiz anne babalardan sorunlu çocuklar doğuyor sorunlu derken fiziki değil akıl yönünden sorunlu

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle haklisin bi anlik bi istek olmamasi lazim...

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuda bilinçlenmesi gereken o kadar çok kadın varki..
    Hala orgazmın bile anlamanı bilmeyen belkide hayatı boyunca bunun ne olduğunu bilmeden yaşayan kadınlarımız..Sonuç seninde dediğin gibi ilgisizlik içinde büyüyen çocuklar..Henüz oyun çağında olan anne kucağında ve sıcaklığında olması gerekirken yolda ya simit satarken,ya ayakkabı boyarken yada mendil satıp geçimini sağlamaya çalışan çocuklar azımsanmıyacak kadar çok...İşte bu şekilde büyüyen çocukların yarın bir gün farklı düşünceler içerisinde olan kişiler tarafından yoldan çıkartılıp beyinlerinin yıkanması o kadar kolay ki..Toplum olarak çok daha bilinçli kadınlarımızın artması dileklerimle...

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm ya neden bu kadar dertlendin sen ama çook haklsının :S

10. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

Ben 9 çocuklu bir ailenin çocuğuyum bir gün sevgi sözcüğü duymadım annemden babam zaten vefaat etti hiç bir anlamda destek olmadı kaldıki iş güç sahibi olan büyüklerime dahi siz adam olmazsınız bak elin oğluna diye her an her saniye laf ve inanın günün nerdeyse tamamı laf söz azarla geçiyor maddi anlamda bir sıkıntı çekmedik ama manevi anlamda dünyaya geldiğime bin pişmanım...Kardeşi kardeşe düşüren bir anne düşünün onu öbürüne kötüleyen sevgi sözcükleri bir yana evladım oğlum kızım lafını duyamadığınız attığınız her adımda sizi kötü eleştiren ve bunu sadece size değil toplum içindede yapan anlatmakla bitmez...Son olarak bu evden uçup giden hiçbir kardeşim buraya gelmek veya aramak istemiyor çünkü bu evde yüzler hiçbir zaman gülmedi ve gülmeyecekte bu durum bizlere de yansıdı kardeşler dahi birbirlerini arayıp sormuyor...Bazen dayanamayıp isyan ediyorum kavgalar kötü sözler hatta fiziksel şiddetler yaşanıyor ve soruyorum kendime bir evlat annesine bunu yaparmı anneler kutsaldır vs vicdan azabı çekiyorum peki soruyorum size bir anne evladına bunları yaparmı???

KÖTÜ ANNE...Öldürsem Rahatlamam!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maganda, iki çocuk annesini düğünde öldürdü

Maganda, iki çocuk annesini düğünde öldürdü

Sakarya’nın Akyazı İlçesi’nin Dokurcun Beldesi’ne bağlı Haydarlar Köyü’nde çiftçi Zeki Zeybek’in düğünü, İlmiye Mahallesi’ndeki ilköğretim okulunun bahçesinde kuruldu. Silahların ardı ardına patladığı düğün, saat 21.30 sıralarında bir kadının oturduğu masa başında kanlar içinde yere yığılmasıyla kesildi. Başından vurulan kadının, damadın teyzesinin oğlunun 24 yaşındaki eşi Necla Çetin olduğu...
  2. Annenin dudağındaki uçuk, bebeği öldürdü

Annenin dudağındaki uçuk, bebeği öldürdü

İngiltere'de, dudağında uçuk çıkan annenin öptüğü bebeği, bulaşan virüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Anne "Bir zararı olmaz, öpebilirsin" diyen doktorları suçladı.. İngiliz Charlotte Karem (32) doğum yaptıktan bir gün sonra dudağında uçuk çıktı. Doğumun mutluluğunu yaşayan genç anne, dudaktaki yaranın, öpmesi durumunda bebeğine zarar verip vermeyeceğini doktorlara sorunca...
  3. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  4. Anne olmak için en kötü ülkeler neresi ?

Anne olmak için en kötü ülkeler neresi ?

annelik duygusu Annelik sorumluluktur Merhaba kızlar Anne olmak çok güzel ama çokta sorumluluk isteyen birşey Nekadar benim herşeye gücüm var desende içinde bulunduğun şartlarda önemli Amerikan yardım kuruluşu Save the Children tarafından her yıl yapılan sıralamada, 2012 yılında dünyada anne olmak için en kötü yer, açlıkla mücadele eden Afrika ülkelerinden Nijer oldu.Fransa’nın 14,...
  5. Üvey Anne-Baba Olmak O kadar Kötü Değildir....

Üvey Anne-Baba Olmak O kadar Kötü Değildir....

Üvey Anne Baba Olmak Üvey Olmak Nasıldır İkinci evliliğinizi yaptınız ve eşinizin önceki evliliğinden bir çocuğu var..Bu çocuğa nasıl davranacağınızı ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız işte sizlere bazı öneriler...Üvey anne-baba olmak aslında zor değil.... Üvey Olmak Her Zaman Kötü Değil! Uzmanlar, üveyliğin zor olduğunu ama iyi bir aile olmanın imkansız olmadığını söylüyor....

Sayfayı Paylaş