gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kötü Kokan Elektrik Süpürgesine Çözüm"

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pratik temizlik önerileri kötü kokan elektrikli süpürge, elektrikli süpürgenn kötü kokusuna çözüm Hepimiz evimiz de elektrikli süpürge kullanırız. Toz torbalı elektrikli süpürgelerden zamanla kötü kokular yayıldığını farkeder ve bu durum hiç hoşumuza gitmez. Sizlere elektrikli süpürgelerinizin kötü kokmaması için pratik önerileri paylaşıyoruz.
    supurge kokusu.jpg

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mawim bu öneri için teşekkürler mutlaka deneyeceğim. Islak süpürgem var tozu suya çeken ama onu her zaman açmıyorum. Toz torbalılar için bu fikir çok iyi geldi ;)

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ben öyle yapıyorum cnm zamanla çekilen toz yemek kırıntıları vs elektrik süpürgesinin torbasın da kötü kokular bırakıyor toz torbasını yeni taktığın zaman dediğim gibi yere bir avuç kadar kullandığın toz deterjandan biraz at ve sonrada çek inan bana her açtığın da mis gibi kokular gelecek makineden;)

TİTAN bunu beğendi.
Kötü Kokan Elektrik Süpürgesine Çözüm" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bosch'tan İndirimli Elektrik Süpürgeleri ve Fiyatları

Bosch'tan İndirimli Elektrik Süpürgeleri ve Fiyatları

en iyi elektrik süpürgesi 2011 bosch, indirimli elektrik süpürgeleri, haziran 2011, en iyi süpürge, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Boschta Haziran ayı sonuna kadar eski elektrik süpürgesini getirenlere elektrikli süpürgelerde %23'e varan indirimler var.Fiyatlar aşağıda ki gibidir. İndirimli Elektrik Süpürgesi Fiyatları BGS 72212...
  2. ceset çiçeği( dünyanın en kötü kokan çiçeği )

ceset çiçeği( dünyanın en kötü kokan çiçeği )

ilginç çiçekler doğada böyle çiçeklerde var dünyanın en ilginç çiçeği dünyada böyle çiçeklerde varmış .görünce inanamadım.sevgili melekler emin olun çok şaşıracaksınız.daha bilmediğimiz ne kadar bitki var dünyada. Leş çiçeği veya ceset çiçeği olarak bilinen titan arum (Amorphophallus titanum) dünyanın en kötü kokan çiçeğidir Ortalama olarak iki metreye kadar bir yüksekliğe erişebilir ve...
  3. hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz?

hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz?

arkadaslar elektrik süpürgesi alacagm emiş gücü yüksek çok kuwwetli önebilecegnz makina warmı
  4. Banyonuz Kötü Kokuyorsa Çözümü Burada!

Banyonuz Kötü Kokuyorsa Çözümü Burada!

banyo temizliği, banyo temizliği için öneriler, temizlik önerileri Tüm günün stresini ve yorgunluğunu en iyi şekil de atabileceğiniz yer ılık bir duş eşliğin de yapacağınız banyonuzdur. Banyonuzdan zaman zaman etrafa hoş olmayan kötü kokular yayılabiliyor. Bu durum basit gibi görünsede aslında oldukça çok can sıkan bir durumdur. Hele bir de evinizde misafirleriniz varken bu kötü kokular etrafa...
  5. Elektrik Süpürgesi Neden İyi Çekmez?

Elektrik Süpürgesi Neden İyi Çekmez?

Ev temizliğinde en temel araçlardan biri olan elektrik süpürgesi en dar vakitlerde bile temizliği en kısa sürede tamamlayan en büyük yardımcımızdır. Bu nedenle sorunsuz çalışması ve kirleri, tozları iyi ve hızlı çekmesi oldukça önemlidir. Elektrik süpürgesi eğer iyi çekmiyorsa aşağıda belirtilen konularda gerekli kontrolleri yapmak oldukça yarar sağlayacaktır. Üzerinde yer alan...

Sayfayı Paylaş