gebe
  1. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8

kötü mü yaptım ne olur yardım edin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında vufu tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaslar benim sorunum şu:erkek arkadasımla cok iyi giden bir ilişkimiz vardı.bazı konularda duyarsızdı ama en azından beni anlamaya calısıyordu her kavgamızda.neyse.bir de cok samimi bir arkadasım var.biz hep ücümüz gezer dolasırdık arkadasım ve sevgilim de cok iyi anlastılar.onlardan hic şüphe etmedim hala da etmiyorum ama sorun şu ki benim tayinim cıktı ve onlarla yasadıgım sehirden uzaklastım.daha yeni.biraz hassasım son zamanlar.neyse..sevgilim kız arkadasımı arıyor,arada görüsüyorlar filan ama gizli saklı degil.ne bileyim ben bundan cok rahatsız oldum ben yokken niye görüsüyorlar diye biraz abarttım ve sevgilimle bu yüzden tartıstık.o da bana cok kırıldı ama barıstık toparladık.iki gün sonra kızlar beni caya cagırdı gidebilir miyim dedi ben de tmm dedim ama bozuldum ve böyle olacaksa ayrılalım dedim.sevgilim de artık bıkmış bir tavırla tamam dedi. ben haksız mıyım yaa ne yaptım.bu arada kız arkadasımda beni aramıyor sormuyor.ne olur bana bir akıl verin onları cok özlüyorum cok mutsuzum

2. DİLOŞŞ

DİLOŞŞ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım hayır abartmıyorsun bence ne alaka görüşmeleri..samimi arkadaşın bir bayan olarak senin yerine koyup kendini yaptığını bir sorgulasın bakalım senin görüşmeni istermiydi?? ayrıca sevgilinin erkek arkadaşı yok mu da senin bayan arkadaşınla veya arkadaşlarınla görüşüyor içinde hissettiğin duyguyu onu kaybetmemek adına bastırma bence kendinden asla kimse için taviz verme derim ben sen sevgiline sordun mu aynı şekilde sen davransaydın nasıl karşılardı bence konunda çok haklısın arkadaşının da sana ne kadar dürüst olduğunu sorgula derim ben nacizane hiç sıkma canını...

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    senin soruna tam bir cevap degil bu ama, benden sana abla tavsiyesi... sevgili flört yasama bence... böylelikle kendine cennetin kapilarindan birin kesin sekilde kapattiriyorsun... Bence namusunla güzelce yasin geldiginde evligiligi düsünmeye basladiginda hayirli birisiyle kesin ve emin bir yuva kur. Flört / Sevgili seni sadece mutsuzlluga ve huzursuzluga sürükler...
    Rabbim hakkinda hayirlsini nasip etsin

sevde 7 bunu beğendi.
kötü mü yaptım ne olur yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne oLur yardım edin:(

ne oLur yardım edin:(

merhaba arkadaşlar.. benim derdim eşim.. onunla çok sorunlarm var.. napacağımı bilemez bi durumdayım 3 tane çocuğum var .. boşanmayı düşünüyorum ama bi çıkar yol bulamıyorum çünki hiç bi güvencem yok ailem yok bi tane üvey annem var onun yanına gitsem 3 çocuka nereye kadar eşim alkolik bi insan içince başka bir insan oluyo. çocuklarımla ben napıcamızı şaşrdık dünyamızı zindan ediyor. ne olur...
  2. ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

esimle aramdaki mesafeyi bi türlü kapatamiyorum 4 yil oldu evleneli ama hala bana uzak ben onun icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorum hatta hic bir kadinin yapmica seyi bile yaptim ne mi?esimin eski sevgilisinden bir cocugu var ve hic görmemisti onun üzülmesine dayanamadim ve gittim kadini buldum cocugu göre bilmek icin konustum bunu sadece esim icin yaptim ve söyle düsündüm...
  3. ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin

ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin

:d015:arkadaşlar merhaba ben ne yemek yapsam konusunda yardım istiyorum
  4. acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

acil kilo almam lazım ne olur yardım edin :(

Herkes fazla kilolarından dertlidir ama bende tam tersi çok zayıfım aşırı :( Psikolojim altüst.Ne yesem işe yaramıyor.Lütfen tecrübeli olanlar, ben nasıl beslenmeliyim, neler yemeliyimki kilo alayım :(
  5. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım

Sayfayı Paylaş