gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kötü muamele yapmak

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

kotu muamele yapmak
    Bir kimsenin rüyada layik olmadigi halde insan veya baskasindan kötü muamele görmesi, o kimseye uyanikken erisecek üzüntü, keder ve sikintiya veya o kötülügün oldugu yerde hastalanacagina delalet eder

kötü muamele yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÖtÜ SÜprİz

KÖtÜ SÜprİz

Adam oğlunun odasından geçerken hayretlerle baktı.Yatağı güzelve toplanmış ve odası hiç olmadığı kadar düzenliymiş.Yatağın üzerinde mektup zarfı gördü.Binbir düşünce ve endişeyle mektubu açmaya başladı. Sevgili baba Sana bu satırları üzüntü ve pişmanlık içinde yazıyorum.Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü sizi rezil etmek istemedim.Gerçek tutkuyu ve aşkı ben Emmada buldum... Onun...
  2. kötü söz

kötü söz

Kötü söz Rüyada kötü bir söz söyleyerek birinin kalbini kirdigini görmek, o kisiden hayir ve menfaat görecegine delalet ede. Rüyasinda kendisine edep disinda söz söylendigini duyan kimse, dininde dogru yolda demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yaramaz bir söz isitmek, günah islerneye ve nasihat kabul etrnerneye isarettir. Rüyada, kötü ve edebe aykiri söz söylemek, tedaviye muhtaç...
  3. Hukuki Muamele Çeşitleri:

Hukuki Muamele Çeşitleri:

hukuki işlem çeşitleri hukuki olay nedir hukuk çeşitleri irade muamele Hukuki Muamele Çeşitleri: Gerekli İrade Beyanı Adedi Açısından: aa)Tek taraflı Hukuki Muameleler:İstenilen hukuki sonucun doğması için tek şahsın irade beyanının yeterli olduğu hukuki muamelelerdir.Vakıf kurma vasiyet yapma tek taraflı hukuki muameledir. bb)İki Taraflı Hukuki...
  4. öcalan a kötü muamele yok!

öcalan a kötü muamele yok!

Adalet Bakanı Şahin, partisinin ilçe kongresi için geldiği Manavgat'ta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bakan Şahin, İmralı Cezaevi'nde bulunan terör örgütü elebaşına kötü muamele iddiasının sorulması üzerine şunları söyledi: ''Ben böyle bir iddiayı duyar duymaz hemen inceleme yaptırdım. Bir kötü muamele meydana gelmiş değil. O bakımdan iyi niyetli olarak bu konuyu duyunca tepki...
  5. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...

Sayfayı Paylaş