gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Kötü Niyetli Olmayın :))))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

TIKLAYIN İZLEYİN :gathering:

Kötü Niyetli Olmayın :)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hedefsiz Olmayın

Hedefsiz Olmayın

Toplum olarak en önemli problemlerimizden biri işsizlik ve gelir azlığı. İşsizlik sosyal patlamaların ana sebebi. Krizlerden sonra artan psikolojik sorunlar, boşanmalar vb.’nin bir kısmı ekonomik nedenlerden kaynaklanıp bu konuda milletçe daha duyarlı olmamız gerektiğini ortaya koymaktadır. Bu problemin çözümünde her ne kadar idarecilere büyük görevler düşse de meselenin sosyal ve psikolojik...
  2. GÜzelleŞmek İÇİn SaĞliĞinizdan Olmayin..

GÜzelleŞmek İÇİn SaĞliĞinizdan Olmayin..

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Emel Erkek, yanlış ve bilinçsiz kozmetik kullanımının hastalıklara davetiye çıkardığını belirtiyor. Kozmetikler doğru kullanıldığında güzel bir görüntü sağlamasının yanı sıra bazı deri ve deri eklerinin hastalıklarında tedaviye yardımcı olabiliyorlar. Aşırı miktarda ve çok çeşitli ürün kullanımı, uygun olmayan ürün kullanımı veya...
  3. Beni Sevmeye Niyetli misin?

Beni Sevmeye Niyetli misin?

Bitmez tükenmez martıların haykırışı var yüreğimde sana dair uçup gelen. Bir yarım sesle sesleniyorum beni duyar mısın? Ayın o acılı suratının ardından gün doğduğunda, kanatlarını çırpan bir küçük kuş olduğunda sabah, sen yüreğini geçmişin kirinden arındırıp benim ellerime koyacakmısın? Beni sevebilir misin? Niyetli misin buna ? Sen ilk yazın kuçağında uyurken yağmurlu serin akşamları düşünüp...
  4. Mükemmel Kadın Olmayın!

Mükemmel Kadın Olmayın!

Mükemmel Kadın Olmayın!bebisimbebisimbebisim İyi bir eş, anne, dişi, seksi, ev hanımı, iş kadını, dost, evlat, sevgili ve daha birçok şey olan mükemmel kadın, neden mutsuz olur? Çünkü bu kadınlar başkaları için yaşarlar! Bir ilişkide kadın, eşinin hayatını gereğinden fazla kolaylaştırdığında, iyi bir iş yapmış olmaz. Her sorunu çözebilen, sorumlulukları üstünde taşıyan, düzeni...
  5. Medea (art niyetli anne ) sendromu

Medea (art niyetli anne ) sendromu

medea kompleksi,medea kompleksi nedir,boşanmada art niyetli anne sendromu,art niyetli anne kompleksi,art niyetli anne sendromu nedir,ebeveyne yabancılaştırma sendromu, Medea kompleksi adı ile de bilinen bu hastalığın diğer bir ismi de art niyetli anne sendromudur. Bu hastalığın tanımı ilk kez Dr. Richard Gardner tarafından yapılmıştır. Günümüzde boşanma davaların sık görülmesiyle...

Sayfayı Paylaş