gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kötü söz

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Kötü söz Rüyada kötü bir söz söyleyerek birinin kalbini kirdigini görmek, o kisiden hayir ve menfaat görecegine delalet ede. Rüyasinda kendisine edep disinda söz söylendigini duyan kimse, dininde dogru yolda demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yaramaz bir söz isitmek, günah islerneye ve nasihat kabul etrnerneye isarettir. Rüyada, kötü ve edebe aykiri söz söylemek, tedaviye muhtaç olan agiz hastaligina ve yapilmasi arzu edilen bir seyde usanca isarettir.

kötü söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÖtÜ SÜprİz

KÖtÜ SÜprİz

Adam oğlunun odasından geçerken hayretlerle baktı.Yatağı güzelve toplanmış ve odası hiç olmadığı kadar düzenliymiş.Yatağın üzerinde mektup zarfı gördü.Binbir düşünce ve endişeyle mektubu açmaya başladı. Sevgili baba Sana bu satırları üzüntü ve pişmanlık içinde yazıyorum.Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü sizi rezil etmek istemedim.Gerçek tutkuyu ve aşkı ben Emmada buldum... Onun...
  2. cok kötüyüm

cok kötüyüm

itiraf ediyorum bugün sabah calan telefona uyandım ve bu saat oldu ben hic bir is yapmadım cok bunaltıcı sıcak dusa bile girmeye üsendim booooooooooooooo ne oldu bna yaa:D:D oysa dün yatmadan yoga yapmıstım:zuha: yapılması gereken isler: balkon yıkancak yemek yapılcak dus alıncak toz alıncak markete gidilcek ütü yapılcak :D:D:D anamm bn napcam yaa:zuha:
  3. biraz kötüyüm

biraz kötüyüm

Handanca size ihtiyacım var
  4. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  5. Oruçluyken Kötü Sözler Söylemenin Hükmü

Oruçluyken Kötü Sözler Söylemenin Hükmü

orucu bozan şeyler orucu bozmayan şeyler Sevgili melekler, orucu bozan ve bozmayan durumlar her yıl gündeme gelir ve bazıları tartışılır. Bunun dışında orucu bozmasa da oruçluyken düşülmemesi gereken durumlar vardır ki bunlardan biri de kötü söz söylemektir... Oruç tutan İnsanların sadece açlık ile değil her yönde terbiye edilmesi ve sabrı öğretmesi adına yapılan ibadet olan oruç tutmak...

Sayfayı Paylaş