gebe
  1. BAŞAK_ASLI.

BAŞAK_ASLI. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

KÖtÜ SÜprİz

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında BAŞAK_ASLI. tarafından paylaşıldı.

Adam oğlunun odasından geçerken hayretlerle baktı.Yatağı güzelve toplanmış ve odası hiç olmadığı kadar düzenliymiş.Yatağın üzerinde mektup zarfı gördü.Binbir düşünce ve endişeyle mektubu açmaya başladı. Sevgili baba Sana bu satırları üzüntü ve pişmanlık içinde yazıyorum.Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü sizi rezil etmek istemedim.Gerçek tutkuyu ve aşkı ben Emmada buldum...
    Onun güzelliği,takdığı küpeleri,dövmeleri,değildi,beni etkileyen aşk baba aşk
    Baba Emma hamile.Emmanın dediğine göre çok mutlu olacağız.Bir karavanda yaşayacağız.Emma bana esrar kullandırdığı ve öğrendim esrar zararlı bişe değil.Ben tam anlamıyla bilime güveniyorum.Aıdsden kurtulacak Emma.Endişelenmeyi bırak baba 15 yaşındayım
    Sevgilerle oğlun Cihad
    NOT
    Baba yazdığım kelimnin tek kelimesi doğru değil.Ben Mehmetlerdeyim.Sadece sana masamın üzerinde olan karnemin bundan daha iyi olduğunu hatırlatiyim dedim.......Beterin beteri var.

2. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Ce: KÖtÜ SÜprİz
    muthıs onun babası olım önce yaptıgı saka ıcın döverım sonrada karneye gecerım:):):):):):):):):):)):):):)

KÖtÜ SÜprİz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süpriz Ayrılık

Süpriz Ayrılık

demet akalın ibrahim kutluay ayrılığı demet akalın ibrahim kutluay ayrıldı neden ayrıldı neden ve Bu ne hız Demet bir gün önce evlilik kararı alıp ertesi gün ayrılık kararı alıyorsun valla yetişemiyoruz artık :D:D Ocak ayında evleneceklerini açıklayan Demet Akalın ve Önder Bekensir ani bir kararla ayrıldı. Demet Akalın, Önder Bekensir aşkı bomba gibi düşmüştü magazin dünyasına. 2010'un...
  2. Süpriz aşk

Süpriz aşk

Bu sessizliği bozansa pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen oldu. Bir arkadaş grubunda tanışan ve flört etmeye başlayan Sevigen ile Özen, geçtiğimiz hafta tatil için birlikte Paris’e gidince sürpriz aşk ortaya çıktı. İkilinin yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.
  3. süpriz nikah:)

süpriz nikah:)

nikah süprizleri Zeynep Casalini’nin fotoğraf sanatçısı Raşit Algül’le ilişkisi biliniyordu. Fakat Casilini 4 Ağus-tos’ta Bodrum’da Begonvil Restaurant’ın sahibi Tahsin Berk’le evlendi. Casalini artık Bodrum’da yaşayacağını söyledi. Allah mesut eder inşallah:) biraz şaşırtıcı olsada eleştirmeye gerek yok bence, aşk bu... bize mutluluklar dilemek yakışır.. evlilikleri daim olur inşallah...
  4. kocama süpriz...

kocama süpriz...

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

Sayfayı Paylaş