gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kötü Yol Dizisi Nerede Çekiliyor Öğrenmek İster misiniz?

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kötü Yol Dizisi Çekim Yeri Nerede Çekiliyor Kötü Yol Dizisi

Başrollerini İlker Aksum, Cansel Elçin ve Şükran Ovalı'nın üstlendiği Kötü Yol dizisi nerede çekiliyor diye merak ediyorsanız, bu yazımızda merakınız giderilecek Melek'ler:) Çünkü Kötü Yol Dizi çekimleri mekanından bahsediyoruz bu yazımızda:)

Yapımcılığını Gold filmin yaptıgı Kötü Yol dizisinin başrol oyuncularını, Cansel Elçin (Kenan), İlker Aksum (Reşat), Şükran Ovalı (Nuran), Ezgi Mola (Leman) paylaşıyor.Dizi Hanımın Çİftliği dizisinin çekildi yerde Adana’nın Kozan İlçesinde çekiliyor.

Kötü Yol Dizisi Nerede Çekiliyor Öğrenmek İster misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  2. Herşeye rağmen dizisi nerede çekiliyor?

Herşeye rağmen dizisi nerede çekiliyor?

leyla ile mecnun dizisi nerede çekiliyor herşeye rağmen dizisi nerede çekiliyor leyla ile mecnun herşeye rağmen dizi Ekranların yeni dizilerinden biri olan Herşeye Rağmen dizisi, izleyicilerin ilgisini toplamayı başardı Melek'lerim. Eski dönemleri yaşatan günümüzün nostalji havasında ki olan diziler arasında yer alacağa benziyor. İzleyenlerinin çoğu, Herşeye Rağmen dizisinin nerede...
  3. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  4. Güzel köylü dizisi nerede çekiliyor?

Güzel köylü dizisi nerede çekiliyor?

güzel köylü dizisinin çekildiği yer neresi,güzel köylü nerde çekiliyor,güzel köylü dizisi hangi ilde çekiliyor,güzel köylü dizisi hangi şehirde çekiliyor,güzel köylü dizisi nerede çevriliyor,güzel köylü dizisi çekim yeri hakkında bilgiler Ekranların yeni dizisi Güzel Köylü'nün geçen gün bir yazımızda ilk tanıtım fragmanının Muhteşem Yüzyıl'ın reklam arasında döneceğini duyurmuştuk ve öylede...
  5. Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği netleştiği "Sungurlar Dizisi" çekimlerine Eskişehir ilimizde yapmaktadır.İlerleyen günlerde çekim yerinin değişmesi beklenmiş olsa da ilk...

Sayfayı Paylaş