gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kötü Yol Dizisinin Konusu ne biliyor musunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yeni sezon dizileri arasında sırf İlker aksum oynuyor diye ilgimi çekti Kötü Yol Dizisi acaba bu dizinin konusu ne aranızda Kötü Yol Dizisinin Konusu hakkında bilgisi olan var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kötü Yol Dizisinin Konusu ne biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

kötü yol dizisi oyuncuları kimler biliyor musunuz

Yeni bir dizi başlayacakmış galiba, okullar da tatil rahat rahat izlerim diyorum, dizinin adı kötü yolmuş, acaba oyuncu kadrosu hakkında bilginiz var mı ?
  2. Kurt Kanunu Dizisinin Konusu nedir?

Kurt Kanunu Dizisinin Konusu nedir?

Arkadaşlar şun yeni diziler arasında yer alan Kurt Kanunu Dizisini çok merak ettim ben acaba kimler oynuyor ve daha doğrusu Kurt Kanunu Dizisinin Konusu ne?
  3. Evlerden Biri Dizisi Konusu ne biliyor musunuz

Evlerden Biri Dizisi Konusu ne biliyor musunuz

Kızlar yeni başlıyacak olan Evlerden Biri Dizisi ilgimi çekti duydum ki bir romandan alıntıymış peki Evlerden Biri Dizisi Konusu nedir kimler oyunuyor Evlerden Biri Dizisi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
  4. Suskunlar Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı Biliyor musunuz

Suskunlar Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı Biliyor musunuz

Ben Suskunlar dizisine resmen aşığım her bölümü tvden izledikten sonra birde netten izlerim duydum ki Suskunlar Yönetmeni Diziden ayrılıyormuş bunun sebebi ne?
  5. Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; atv tozlu yollar dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atv 'nin yepyeni dizisi Tozlu Yollar 'ın tanıtım fragmanı kanalda yayınlanmaya başladı. Başrollerinde Selda Alkor, Nihat Altınkaya ve Burcu Kara 'nın rol aldığı dizinin konusu hakkında ki bilgiler ise şöyle.. İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı...

Sayfayı Paylaş