gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

kötü yönetici kalp hastası ediyor

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kötü yönetici çalışanı kalp hastası yapıyor Kötü ve beceriksiz yöneticinin sebep olduğu sorunlar... Kötü yöneticiler çalışanların kalp sağlığını etkiliyor.Karolinska Üniversitesi Stres Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan araştırmada, kötü niyetli ve beceriksiz bir yöneticinin, erkeklerde kalp krizi riskini yüzde 60 oranında arttırdığı görülürken, kadınlarda bu oranın daha düşük olduğu tespit edildi.
    Araştırma, 3 bin 160 erkeğin yöneticileriyle ilişkilerinin 9 yıl boyunca izlenmesi ve kanlarındaki stres hormonunun ölçülmesiyle yapıldı. Prof. Dr. Töres Theorell, erkeklerin iş yerindeki kötü yöneticilerden daha fazla etkilendiğinin saptandığını kaydetti.

kaynak: BUGÜN

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kötü yönetici kalp hastası ediyor
    Kesinlikle katılıyorum. Ya kalp hastası yapıyorlar ya da yakında kanser ederler adamı, bıktım gerçekten, bazen dayanamıyorum, saçımın beyazı artıyor böyle yöneticiler yüzünden... Yeteeeeerrrr....!

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

evet biinsan çalıştığı yerde mutsuzsa verimide azalıyor paylaşımın için saol

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ay bilgem ne dertliymişin sen canım ya allah yöneticinnide hayrılısını akıllısını versin kalp hastası etmeyen cinsten olsun:hhh:

kötü yönetici kalp hastası ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için 1- Diyet - sağlıklı beslenmeye çocuk yaşlarda başlanacağını unutmayın. 2- Boy – kilo oranına çok di Kalp hastası olmamak için 1- Diyet - sağlıklı beslenmeye çocuk yaşlarda başlanacağını unutmayın. 2- Boy – kilo oranına çok dikkat edin . 3- Kadınlar, menopozunuzu mutlaka geciktirin. 4- Fizik aktivitenizi artırın, tembellik ve aşırı stresten uzak durun. 5-...
  2. kötü yönetici kalp riskini artitiyor

kötü yönetici kalp riskini artitiyor

Kötü yönetici kalp krizi riskini artırıyor Kötü yöneticilerin çalışanların kalp sağlığını nasıl etkilediği bir araştırmayla ortaya çıktı. Karolinska Üniversitesi Stres Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan araştırmada, kötü niyetli ve beceriksiz bir yöneticinin, erkeklerde kalp krizi riskini yüzde 60 oranında arttırdığı görülürken, kadınlarda bu oranın daha düşük olduğu tespit edildi....
  3. öss kalp hastası yapıyor!!!

öss kalp hastası yapıyor!!!

Hayatlarını sınava bağlayan 15-20 yaşındaki gençler 50’li yaşlarda kalp hastası olma riski ile karşı karşıya. Günümüzde çocuklar 3 yaşından itibaren ana okulunda sınavla tanışıyor ve hayatları boyunca pek çok sınava tabi tutuluyorlar. Bu sınavların yarattığı stres giderek kronik hal alıyor. Özellikle çocuğun hayatında bir dönüm noktası olarak görülen ve sanki geleceğinin bağlı olduğu bir...
  4. kalp hastası olabilirmiyim :S

kalp hastası olabilirmiyim :S

merhaba ben 23 yaşındayım ama şu sıralar kendimde bazı şeyler fark ettim. özellikle sol göğsümde batmalar ve ağrılar hissettim acaba kistmi var diye kendimi kontrol ettim ama bişey yoktu yokuş çıkarken yada merdiven çıkarken çok fena nefesim kesiliyor direk kalbim ağrıyo sanki birde geceleri çok fazla terliyorum evin sıcak olmasında falan değil hatta kışın bile üzerim açık yatıyorum kalp...
  5. Kalp Hastası Oruç Tutabilir mi?

Kalp Hastası Oruç Tutabilir mi?

kalp hastası oruç tutabilir mi kalp hastaları oruç tutabilir mi Sevgili melekler, Ramazan ayına günler kala, akla pek çok soru takılabiliyor. Bu sorulardan biri de kalp hastalarının oruç tutup tutamayacağıdır. İşte bu önemli sorunun cevabı... Kalp hastalarının Ramazan ayında yapması gerekenlerle ilgili açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Türkay Özcan, kalp hastalarının 'oruç tutabilirim'...

Sayfayı Paylaş