gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kötümser,İyimser,Gerçekçi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kötümser,İyimser,Gerçekçi
    hahahhaha:):):):)sonuncusu super...emegıne saglık..

Kötümser,İyimser,Gerçekçi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanayide kötümserlerin oranı artıyor

Sanayide kötümserlerin oranı artıyor

Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi sonuçlarına göre, sanayi dalındaki genel gidişat konusunda kötümserler lehine olan seyrin, bir miktar daha artarak devam ettiği gözlendi. Şubat ayında, içinde bulunduğu sanayi dalı hakkında bir ay öncesine kıyasla daha iyimser olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 9,1, daha kötümser olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 23,1 oldu. Merkez Bankası,...
  2. Seda Sayan - Gerçekçi Ol

Seda Sayan - Gerçekçi Ol

seda sayan bana yalan söylüyorsun Bana yalan söylüyorsun Gerçekleri gizliyorsun Bakışlarından belli Sende beni seviyorsun Eğer sevmiyorsan söyle bileyim Aşkını kalbime gömer giderim Bir daha aramam yemin ederim Yeter ki sevgilim gerçekçi ol Biliyorsun ben seni Olduğun gibi sevdim Biraz sevgi biraz şevkat Başka birşey istemiyorum Söz : Selahattin Cesur Müzik : Mahsun Kırmızıgül
  3. Obama ekonomi konusunda iyimser

Obama ekonomi konusunda iyimser

Obama, Amerikan ekonomisinde gelişme işaretleri olduğunu, ancak tehlikenin henüz geçmediğini söyledi. Obama, Georgetown Üniversitesi'nde yaptığı konuşmada, halen zor bir dönemde bulunulduğunu, tehlikenin henüz atlatılmadığını, bununla birlikte şu an itibariyle ilk kez umut ışığı görmeye başladıklarını kaydetti. Yönetiminin 20 ocakta iktidara gelmesinin ardından attığı adımları özetleyen...
  4. İyimser kadınlar daha uzun ömürlü......

İyimser kadınlar daha uzun ömürlü......

Negatifliğe son, uzun ömre devam :) ABD'de yapılan bir araştırma, iyimser kadınların kalp hastalığına yakalanma risklerinin daha düşük olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya göre, iyimser kadınlar ayrıca daha uzun da yaşıyorlar. ABD'deki çalışma, daha önce Hollanda'da yapılan ve iyimserliğin erkeklerdeki kalp krizi riskini düşürdüğünü öne süren araştırmayı izliyor. Yaklaşık 100.000 kadın...

Sayfayı Paylaş