gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kötümserlik İle İlgili Sözler facebook

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kötümserlik İle İlgili Sözler Kötümserlikle ilgili hep kısa kısa sözler var daha uzun farklı sözler görmek istiyoruz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kötümserlik İle İlgili Sözler facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kötümserlik sözleri

Kötümserlik sözleri

kötümserlikle ilgili sözler kötümserlik ile ilgili sözler kötümser iyimserlik ve kötümserlik ile bıkmak Kötümserlikle ilgili güzel ve özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum *Çalış, kötümser olma. Eğer kötümser olursan, bir ömür boyu sıkıntılardan kurtulamazsın. Socrates *İyimser, dünyanın en güzel yerinde yaşadığına inanır. Kötümserse, iyimserin sözünün doğruluğundan korkar. Fletcher...
  2. Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler arıyorum ve enteresan ki bulamıyorum lütfen sizden bir yardım dokunsun bekliyorum:)
  3. ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler Selam kızlar sizden ilkbahar ile ilgili sözler yazmanızı rica ediyorum iletilerimizde de bahar yaşansın :)
  4. Kötümserlikle İlgili Anlamlı Sözler

Kötümserlikle İlgili Anlamlı Sözler

Kötümserlik İle İlgili Sözler Kısa Kötümserlik Sözleri Sevgili melekler, hayatınız boyunca kötümser olmayın diyoruz ve kötümserlikle ilgili anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyoruz :) Kötü olayların kaynağı kendimizdedir.Aristophanes Kötümser mi? Herkesi kendi gbii sanıp, bu yüzden onlara kızan adamdır.Bernard Shaw Kötümser, herkesi kendi gibi sanır.Richard Baker Kötümser, uyuşturucu...
  5. Kısa kötümserlik İle İlgili Sözleri

Kısa kötümserlik İle İlgili Sözleri

Kötümserlik İle İlgili Sözler Kötümserlik İle İlgili Sözler Kısa, Kötümserlik Sözleri, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve isteyen tüm arkadaşlarımıza kötümserlikle ilgili söylenmiş olan güzel kötümserlik sözleri sunuyor ve ilgili tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Kötü olayların kaynağı kendimizdedir.Aristophanes Kötümser mi? Herkesi kendi gbii sanıp, bu...

Sayfayı Paylaş