gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

2010 kova burcu kova burcu 2010 tarot açılımı temmuz temmuz ayı [​IMG]
    Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı
    Sevgili Boğa Burcu Meleği sizin adınızı “Mükemmel Melek” taktım.
    Bir karar var kafanızı meşgul eden. Aslında siz cevabı biliyorsunuz ama bunun 2010’da gerçekleşeceğini ben söyleyim size.

2010’da aşk hayatınızda sorunlarınızda çözümler görülüyor. Birbirinize 2009 yılından daha farklı davranışlar içine gireceksiniz. Anlayış size doğru kapıyı açacaktır.

2010 yılında her kulağınıza gelen sesi dinlemenize gerek yok diyor. Akrep burcundan olan dostunuzun söylediklerine kulak verin.

İş alanında çok parlak bir yıl sizin için 2010. Başarı sizi basamak basamak istediğiniz noktaya getirecek. Eğer şimdilik bunun izlerini göremiyorsanız telaşlanmayın özellikle mart ayından sonra sizi güzel fırsatlar geliyor.

Bazı konularda ise geçmişte takılı kalmaktan vazgeçin artık. Yenileyin kendinizi. Bunun size çok güzel bir enerji getireceğini unutmayın.”Tarzım değil, yapmam “ demden önce “denesem ne olur” deyin kendinize.

Ayrıldığımız yada uzakta olduğumuz bir erkeğinde dönüşü çıkıyor. Bunalımlar var önünde bu erkeğin. Size yolunu bilinçli çevirmiyor. Çaresiz ve ne yapacağını bilmiyor.. Kapınıza gelecek olan bu kişiye şans vermeden önce iyi bir muhasebe yapmanızı öneriyorum.

Parasal anlamda da 2010 sizin yanınızda. Özellikle ekim ayında yapılacak bir sözleşme yada yeni bir adım size çok güzel imkanları da beraberinde getirecek.

Kariyer: 2010 Kovaların yılı diyebilirim. Özellikle iş alanında en parlak yıllarınızdan birini yaşayacaksınız. Önünüze çıkacak fırsatları iyi değerlendirin. Geri dönüşü olmayan adımlar sizi sıkıntıya sokmasın. Para konusunda savurganlığı bırakırsanız rahat edersiniz.

Aile: Akılcı ve pratik öneriler hanenizde yine çok işler halledecek. Diğer bireylerin sorunları ile ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

Sağlık: sinirsel hastalıklar ve ani kramplar olabilir. Kendinizi ihmal etmeyin. Özellikle baldırlarınız 2010’da kendini hissettirecek kadar sıkıntı verebilir.

Kova burcu Meleği aranan dosttur. Sağlam dostluğu her zaman onun değerine değer katar.
    Açık ve nettir. Ondan uyun oynamasını beklemeyin. Diyeceğini deyip gerisini de düşünmez. Onunla geçinmek isterseniz asla iki yüzlü olmamalısınız. Evinde çok neşelidir kova meleği. Çocukları onun için her şeyden kıymetlidir.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
    meleklermekanı.com
    Tarot Danışmanı

handanca

2. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler handanca.

3. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu senenin en şanslı burcu hangisi bilen war mı?

4. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıldığımız yada uzakta olduğumuz bir erkeğinde dönüşü çıkıyor. Bunalımlar var önünde bu erkeğin. Size yolunu bilinçli çevirmiyor. Çaresiz ve ne yapacağını bilmiyor.. Kapınıza gelecek olan bu kişiye şans vermeden önce iyi bir muhasebe yapmanızı öneriyorum.

Çok teşekkürler..en çokta bu dediğinin olması için dua edeceğim..çok sağolun..

5. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler dediğin gibi yılın en şanslı burcu oluruz inş.

6. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

çok teşekkürler handanca inşlh dediğin gibi olur 2010 teşekkürrrr

7. LAemily

LAemily Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wowww bunu okuyunca sanki kendime ozel tarot acilmis gibi hissettim supersin

Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı

Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı

kova burcu mart 2011 Tarot Kova Burcu Mart Açılımı Kova melekleri bazı olayların gecikmesi yada sonuçlanmaması yüzünden kendilerini fazla mutsuz etmesinler. Çünkü hızlı gelişmeler olacağı gibi bazı dileklerinde ise gecikmeler devam edecek. Bu dönem sezgilerinizi dinlemenizi tavsiye ediyorum. Başarılı bir dönem yaklaşıyor. Belki bu kadarını beklemiyordum bile diyeceksiniz. Bazı...
  2. Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı

Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı

kova nisan 2010 kova burcu nisan 2010 burcu 2011 2011 Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı Sizin için ayın Kartı Değnek (7’li): Kritik durumlar, korkular kararsızlıklar var. Celtic Açılım: Bu dönemi kendinizi geliştirme dönemi olarak görün. İşinizde yetersizlik yaşıyorsanız daha farklı alanlara kaymaya çalışın. Disiplinli, dayanıklı ve çalışkan olman işinizi kolaylaştıracaktır....
  3. Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

kova burcu mayıs 2010 mayıs 2010 kova burcu Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Şuan ne durumdasınız bilmiyorum ama, acil toparlanma zamanıdır. Hataların oluşmasında sizinde parmağınız oldu bunu kabul edin. Bu dönem doğru adımları atarsanız sizin için çok güzel fırsatlar doğacak. Küsler barışabilir, Resmi haber bekleyenler güzel haberler alabilir. Hata kendini kafeste sananlar kafesinden...
  4. Kova Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Kova Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

kova burcu ağustos kova burcu ağustos 2010 2010 Kova Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Özellikle borcu olan melekler bu dönem zorluk çekebilir. Beklentide olduğunuz yerlerde size olumsuz bir haber verebilir. Elinizdekileri değerlendirmeye bakın. Çözümsüz kalan konunuz zamanla düzelme yoluna girecek merak etmeyin. Bu arada gizli hayranı olan meleklerimiz var. Bunları değerlendirmek...
  5. Kova Burcu 2011 Tarot Açılımı

Kova Burcu 2011 Tarot Açılımı

2011 tarot kova burcu 2011 kova burcu Kova Burcu 2011 Tarot Açılımı Sevgili Kova Melekleri 2011’in size getireceği fırsatları görmeniz için biraz kendinize gelmelisiniz. Bazı düşünceler altında kalmanız, kararsız tutumunuz sizin bu fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir. Elbette çok güzel şeylerde yaşanacak. Özellikle Ailenizin havası olumlu yönde değişecek. Yaşanan sıkıntılarında...

Sayfayı Paylaş