Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize....
Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu
Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına neler yön verecek...Yıldızlar onlara neler söylüyor...Başşarı sağlık mutluluk hangileri yüzlerini güldürecek...

kova%20burcu-3ab.jpg

Son dönemde çok yoruldunuz, sıkıldınız. Hatta sizi klonlamak mı lazım diye yazdığım geçen ay, sizlerden gelen yorumlar bu ifadeyi nasıl sahiplendiğinizi çok net gösteriyordu. Geçtiğimiz aydan beridir eğlence ve aşka zaman yaratmaya başladığınızı tahmin ediyorum. Ancak bir süredir yorumlarımda uyarmaya çalıştığım o yüzeysel ilişkiler, çok eşlilik, platonik ilişkiler vb durumlar, sağlıklı ve derinleşebilen ilişkiler kurmanızı engelliyordu. İlişkisi olan Kova’larda ise bu durum, içinde bulundukları ilişkiden uzaklaşmak, belki gözünün dışarı kayması, belki de ilişkiye dair kafa karışıklığı olarak ortaya çıktı.

İlişkilerde tadınızı kaçıran sebep her ne olursa olsun artık bu dönem bitti. Şimdi sağlıklı ilişkiler kurmak ve AŞK zamanı!
Tatilinizi bu güzel etkiler altında planlamak sizler için ekstra güzel olabilir.

Kalabalıklarda olun, ışıltınızı herkesin görmesine izin verin. Ve size yaklaşmakta olan o güzel aşk kıpırtılarının tadını çıkarın. İlişkisi olan Kova’lar ise belki de bu yılın en güzel en romantik günleri ile ilişkilerinde tekrar o güzel enerjiyi yakalayabilirler.
Bu ayın bir diğer aşk teması ise geçmişten gelen ilişkiler ve kişilere dair. Geçmiş ilişkilerinizle, arkadaşlarınızla karşılaşmanız ve sıcak sohbetler etmeniz muhtemel. Eski ilişkilerin tekrar canlanmasına da enerji verebilecek olan bu dönem, ilişkilerde yüzünüzü epey güldüreceğe benziyor.

Sahneler, sanat, yaratıcılık gerektiren temalarda uğraşlarınız var ise bu ay oldukça üretici olacağınızı söyleyebilirim. Enerjinizi ortaya çıkarın, yatarın, sahneleyin ve bunu duyurabildiğiniz kadar duyurun. Yaratımlarınız için yüksek meblağlar istemekten de çekinmeyin.

Temmuz ayı uzun seyahatler için de çok güzel bir ay sizler için. Yalnız ayın ikinci yarısında yapacağınız seyahatler var ise biraz dikkat. Merkür gerilemesi etkisi ile son dakika aksaklıkları, unutkanlıklar, gecikmeler vb yaşamanız olası. En kötü ihtimale karşı tedbirli davranıp her şeyi kontrol ettiğinizden emin olun. Bir B planınız da olursa harika olur.

Bu ayın son etkisi günlük hayatınıza dair. Bazı olgunlaşma, tamamlanma ve yeni başlangıçlar vurguları mevcut. Hayatınıza neyi alıyorsunuz, neyi çıkarıyorsunuz bilemiyorum. Ancak sizler için oldukça güzel bir değişimi başlattığınızı biliyorum.

Yolunuz açık, eğlenceniz bol olsun diliyorum.

Geri