gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kova Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

kova burcu ağustos kova burcu ağustos 2010 2010 [​IMG]
    Kova Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

Özellikle borcu olan melekler bu dönem zorluk çekebilir. Beklentide olduğunuz yerlerde size olumsuz bir haber verebilir. Elinizdekileri değerlendirmeye bakın.

Çözümsüz kalan konunuz zamanla düzelme yoluna girecek merak etmeyin.

Bu arada gizli hayranı olan meleklerimiz var. Bunları değerlendirmek şimdilik sizin elinizde. Yeni ilişkiler size heyecan verebilir.

Pozitif gücünüzü kullanın artık. Onu içinize hapsetmeyin. İyimser yönünüzde aşkta size başarı getirecektir.

Olayları doğru analiz etmelisiniz. Önyargı her şeyi tersine çeviriyor. Doğru anlamak için acele etmeyin. İçinizdekini hemen söylemeye gerek yok. Düşünün sonra konuşun.

meleklermekanı-tarot danışmanı
    handanca

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederiz handanca :)

3. medine burcum güvenç

medine burcum güvenç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben hayallerime kavuşmak istiyorum bunun için ne söyleyeceksiniz.........

4. medine burcum güvenç

medine burcum güvenç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani geleceğim hakkında ne söyleyebilirsiniz

Kova Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kova  Burcu 2010 Tarot Açılımı

Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı

2010 kova burcu kova burcu 2010 tarot açılımı temmuz temmuz ayı Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Boğa Burcu Meleği sizin adınızı “Mükemmel Melek” taktım. Bir karar var kafanızı meşgul eden. Aslında siz cevabı biliyorsunuz ama bunun 2010’da gerçekleşeceğini ben söyleyim size. 2010’da aşk hayatınızda sorunlarınızda çözümler görülüyor. Birbirinize 2009 yılından daha farklı davranışlar...
  2. Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı

Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı

kova burcu mart 2011 Tarot Kova Burcu Mart Açılımı Kova melekleri bazı olayların gecikmesi yada sonuçlanmaması yüzünden kendilerini fazla mutsuz etmesinler. Çünkü hızlı gelişmeler olacağı gibi bazı dileklerinde ise gecikmeler devam edecek. Bu dönem sezgilerinizi dinlemenizi tavsiye ediyorum. Başarılı bir dönem yaklaşıyor. Belki bu kadarını beklemiyordum bile diyeceksiniz. Bazı...
  3. Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı

Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı

kova nisan 2010 kova burcu nisan 2010 burcu 2011 2011 Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı Sizin için ayın Kartı Değnek (7’li): Kritik durumlar, korkular kararsızlıklar var. Celtic Açılım: Bu dönemi kendinizi geliştirme dönemi olarak görün. İşinizde yetersizlik yaşıyorsanız daha farklı alanlara kaymaya çalışın. Disiplinli, dayanıklı ve çalışkan olman işinizi kolaylaştıracaktır....
  4. Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

kova burcu mayıs 2010 mayıs 2010 kova burcu Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Şuan ne durumdasınız bilmiyorum ama, acil toparlanma zamanıdır. Hataların oluşmasında sizinde parmağınız oldu bunu kabul edin. Bu dönem doğru adımları atarsanız sizin için çok güzel fırsatlar doğacak. Küsler barışabilir, Resmi haber bekleyenler güzel haberler alabilir. Hata kendini kafeste sananlar kafesinden...
  5. Akrep Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Akrep Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

akrep ağustos 2010 2010 ağustos akrep burcu burcu Akrep Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Akrep meleklerine güzel kartlarım çıktı. Özellikle 3 konuda muratlarına kavuşacaklar inşallah. Bebek bekleyenler bebek, iş isteyenler iş için kolları sıvasınlar. Huzur yanınızda. Müjdeli bir haberinizin eli kulağında. Kutlama yada eğlenceli bir davete katılacaksınız. Bekar olan melekler bu...

Sayfayı Paylaş