gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kova burcu melekelrin dekorasyon tarzı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Burçlara göre dekorasyon Kova burcu dekorasyon önerisi

Benim canım annecim kova burcu. Kova burcunu severim sadece annemin inadını ve ısrarını pek sevmiyorum ama burcundan mı geliuyor bu özellik bilmiyorum. Annemle zevkelrimiz de pek uymaz. Buyrun kova burcunun dekorasyon tarzı
    Yeni bir şey denemeyi herşeyden çok severler. Ancak konu renklere geldiğinde son derece tutuculardır. Çivit mavisi, lacivert, siyah kovayı yöneten ve Satrün’ü karakterize eden renklerdir. Rahatlarına düşkün Kova insanları, ev dekorasyonunda ışıklandırmaya oldukça önem verirler. Gösterişli, ilginç avizeler her zaman ilgilerini çekecektir. Birbirine uyumlu renklerin kullanıldığı döşemeler, modern çizgiler taşıyan masalar, sandalyeler, cam ve doğal kristaller, metal objeler onlara hitap edecektir.

Kova burcu melekelrin dekorasyon tarzı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kova Burcu

Kova Burcu

Elementi : Hava Özelligi : Çilginlik, deha Yönetici Gezegeni : Satürn ve Uranüs Metali : Kursun Ugurlu Günü : Pazar Ugurlu Sayisi : 4 ve 8 Ugurlu Taslari : Amatis, yesim Ugurlu Renkleri : Koyu mavi, gece mavisi Ugurlu Çiçekleri : Hercai meneksesi, kir çiçekleri Ugurlu Kokulari : Sümbül, yasemin, violet Ugurlu Müzik : Pop müzik En Belirli Özelligi : Isbirligi En Büyük Ideali :...
  2. Aslan burcunun dekorasyon önerisi melekelr için burda

Aslan burcunun dekorasyon önerisi melekelr için burda

Burçlara göre dekorasyon Aslan burcu dekorasyon önerisi İşte geldik benim kocacımın burcuna. Aslan burcu hakkında roman bile yazabilirim. Ben eşimden oldukça memnunum. Aslan burcu bir koca tüm bekar bayanlara tavsiyemdir :oppucuk: Eşim bunları ne kadar beğenir bilmiyorum ama işte aslan burcu için dekorasyon önerileri; Göz önünde olmaktan ve gösterişli mekânlardan hoşlanırlar. Portakal...
  3. İşte meleklerim karşınızda balık burcu dekorasyon tarzı

İşte meleklerim karşınızda balık burcu dekorasyon tarzı

Balık burcu dekorasyon önerileri Burçlara göre dekorasyon En yakın arkadaşımın burcu balık. O yüzden balık burcunu çok severim. Çok temizkalpli, iyi niyetli ve duygusallar. Dekorasyon önerilerinide çok beğendim. İşte karşınızda balık burcu için dekorasyon önerileri Pek çok aktör, tiyatrocu, müzisyen, ressam bu burçtan çıkar. Pastel tonlar onların gözdesidir. Su yeşili, akdeniz mavisi en...
  4. Osmanlı Tarzı Salon Dekorasyonu

Osmanlı Tarzı Salon Dekorasyonu

Bu sayfa; Osmanlı Tarzı Salon Dekorasyonu konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son zamanlarda Muhteşem Yüzyıl başta olmak üzere çekilen Osmanlı dönemi dizileri herkesin ilgisini çekiyor. Osmanlı tarzı takılardan, kıyafetlere, dekorasyon objelerine kadar pek çok yönden bu diziler örnek alınabiliyor. Bu dizilere sponspr olan firmalardan biri olan Asortie Mobilya da Osmanlı...
  5. Vintage Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Vintage Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Vintage Tarzı Dekor Unsurları Vintage Tarzı Oda Dekorasyonu Farklı Vintage Tarzı Odalar Evinizde uzun zamandır aynı kalan dekor anlayışınız için bir farklılık yaratmak mı istiyorsunuz? 60'lı ya da 70'li yıllara özlem duyuyorsanız o dönemlerde sıklıkla kullanılan geometrik desenli ve yuvarlak formlu eşyaları modern hale getirerek evlerinizde kullanmaya başlamaya ne dersiniz? Eskiye renk...

Sayfayı Paylaş