gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Köy ile ilgili güzel sözler arıyom var mı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Köy ile ilgili köyün güzelliğini anlatacak güzel sözler var mı arkadaşlarım. Kısa yada uzun hiç farketmiyor bekliyom.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

al fordun dizelini, sev köyün güzelini......

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. onuncu köyden sesleniyorum. senİ sevİyorum......

Şimdilik bunları yazabildim daha sonra belki :)

Köy ile ilgili güzel sözler arıyom var mı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadaka ile ilgili güzel sözler

Sadaka ile ilgili güzel sözler

sadaka ile ilgili güzel sözler sadaka ile ilgili sözler sözleri hikayeler kıssalar Sadaka ile ilgili özlü ve güzel değerli sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum *Akrabasından muhtaç kimse varken başkalarına sadaka vermeyi Allah kabul etmez. (Mücahid) *Az sadaka çok belâyı def eder. (Atasözü) *Başa kakanın sadakasını Allah kabul etmez. (Hadis-i Şerif) *Benden bir sadaka veya bir hediye...
  2. temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

Bana temizlik ile ilgili temizliğin önemini anlatan güzel sözler lazım teşekkür ediyorum. varsa lütfen paylaşır mısınız.
  3. Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben ama mümkünse yeni olsun çünkü diğer sitelere baktım hep klasikleşmiş olan eski sözler var belki sizde yenisi olur diye yazayım dedim.
  4. Bana Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazar mısınız

Bana Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazar mısınız

Merhaba millet sizden merhamet duygusunu hatırlaması şart olan bir arkadaşım için mümkünse Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazmanızı rica ediyorum şimdiden tşkler.
  5. Gül ile alakalı güzel sözler var mı

Gül ile alakalı güzel sözler var mı

Merhaba melekler :) Ben çiçekleri ve özellikle gülleri çok seviyorum.Zaten facemde de bol miktarda gül resmi var. Ben bir de gülle ilgili güzel sözler arıyorum.Onu da faceme ekleyecem.Varmıdır bildiğiniz ?

Sayfayı Paylaş