gebe
  1. gizemlisu

gizemlisu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Köy Öğretmenleri ve okumak isteyen çocuklarımızın ihtiyaçları

Konu, 'Melekler Yardımlaşma' kısmında gizemlisu tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar, Köy Öğretmenlerimizin ve dolayısıyla okumak isteyen çocuklarımızın ihtiyaçları var, vereceğim linke tıklayarak hangi okulda ne gibi ihtiyaçlar var görebilirsiniz...

Köy Öğretmenleri

Türkiyemizin geleceği çocuklarımız için....birkaç dakika yeterli....

Son düzenleme: 20 Kasım 2008
  2. celile

celile Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Köy Öğretmenleri ve okumak isteyen çocuklarımızın ihtiyaçları
    elimde öss ye hazirlik dersanenin vermis oldugu kitaplar var nere gönderecemi bilirsem ihtiyac varsa memmuniyetle gönderirim

Köy Öğretmenleri ve okumak isteyen çocuklarımızın ihtiyaçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ödevler ve Öğretmenlere Düşenler

Ödevler ve Öğretmenlere Düşenler

Öğretmenler Neler Yapmalı? 1Öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda ev ödevi vermeye dikkat etmelidirler. Öğrenciler ilgi ve yeteneklerine uygun olan ödevleri sıkılmadan ve zorlanmadan yapacaklarından ev ödevlerine karşı olumlu duygular besleyeceklerdir. Ödevlerini yapabildiklerini görmek öz güvenlerini artıracaktır. 2Ödevin kısa sürede yapılabilecek şekilde olmasına özen...
  2. okumak

okumak

okumak ne güzel yawwwwwwwwwwwwwwww buyrun halil ibrahim sofrasına
  3. ÇOCUĞUN KULAĞINA EZAN ve KAMET OKUMAK GEREKİR Mİ?

ÇOCUĞUN KULAĞINA EZAN ve KAMET OKUMAK GEREKİR Mİ?

çocuğun kulağına ezan nasıl okunur kulağa ezan nasıl okunur bebeğin kulağına kamet video bebegin kulagina nasil Çocuk dünyaya geldikten sonra ilk fırsatta dinî bilgisi olan kimse çağrılır, çocuk kucağına verilir. Sağ kulağına ezan, sol kulağına da kamet okunur. Sonra da şöyle dua etmesi sağlanır; – Allah’ım, bu yavruyu İslâm fidanlığında biten güzel bir fidan olarak büyüt, islâmî hayatta...
  4. Atatürk, Eğitim ve Öğretmenler

Atatürk, Eğitim ve Öğretmenler

Atatürk, büyük bir asker, büyük bir devlet adamı ve diplomat olduğu kadar, eğitim alanında da milletimizin çağ değiştirmesini, atılım yapmasını sağlayan büyük bir önderdir. Atatürk'ün Millî Eğitim konusuna gösterdiği ilgi ve bu konuda ileri sürdüğü görüşler incelendiği zaman, bu konuya adeta bir eğitim düşünürü gibi eğildiği, konunun bütün...
  5. öğretmenini dinlemeyen çocuğa nasıl yaklaşmalı ?

öğretmenini dinlemeyen çocuğa nasıl yaklaşmalı ?

Çocuğum 4. sınıf öğrencisi ve öğretmenini dinlemiyor. Ne yaptıysak bunu aşamadık.Varmı bu durumda olan anneler? Bana ne tavsiye edersiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş