gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

köylü milletin efendisidir

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: köylü milletin efendisidir

Çok doğru söylemiş Atatürk.. Köylü milletin efendisi gerçekten.. resimler için teşekkürler

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ınsanın koyu gıbı varmı...koylusu gıbı varmı..keske hala orda olsam..ben gercekten koyumu ve kotlumu sevıyorum

4. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Gerçektende köylü milletin efendisidir keşke sözlerde kalmasaydı çok güzel resimler ellerine sağlık çitos...

köylü milletin efendisidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜllerİn Efendİsİ

GÜllerİn Efendİsİ

RABBİMİN EMANETİNE SELAM OLSUN BEKLİYORUZ EFENDİM BELKİ RÜYAMIZA GİRERSİN DİYE.. HASRETİN VUSLATA ERECEĞİ GÜNE HASRETİZ EFENDİM! SEN GEÇERKEN GÜLLERİN O ENFES KOKUNA DAYANAMAYIP BAŞLARINI BÜKMESİ GİBİ BEKLİYORUZ EFENDİM... SANKİ AYAĞIMIZI ATINCA MEDİNE'NE GELECEKMİŞİZ GİBİ O RESİMLERE BAKINCA İŞTE O AN... HASRETLE YANIYOR VÜCUDUM SANA KAVUŞMAK İSTİYORUM O AN.. ÇAĞLAR ÖNCESİNE UZANABİLMEK...
  2. Millet meclisi

Millet meclisi

Rüyada bir milletvekili olarak Millet Meclisi'ne girdiginizi görmek, yakinda yapacaginiz bir çok isleri kolaylikla basaracaginiza ve karli çikacaginiza delalet eder.
  3. köylü

köylü

Köylü Garip kimseye yahut yadırganacak haberlere delalet eder.Temiz, güler yüzlü bir köylü ise çok iyi bir insanı işaret eder.
  4. Slm millet

Slm millet

mrb bn kübra kütahyadan 16 yaşındayım herkese ii forumlar
  5. Efendimiz Güllerin efendisi Kainatın efendisi

Efendimiz Güllerin efendisi Kainatın efendisi

güllerin efendisi sözleri ....O bir önder.... -Daima düşünceliydi... -Susması, konuşmasından uzun sürerdi... -Lüzumsuz yere konuşmaz; konuştuğunda ne fazla, ne eksik söz kullanırdı... -Dünya işleri için kızmazdı... -Kötü söz söylemezdi... -Affediciliği tabii idi... -İntikam almazdı... -Düşmanlarını sadece affetmekle kalmaz, onlara şeref ve değer de verirdi... -Kendisini üç...

Sayfayı Paylaş