gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

köylü

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Köylü Garip kimseye yahut yadırganacak haberlere delalet eder.Temiz, güler yüzlü bir köylü ise çok iyi bir insanı işaret eder.

köylü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köylü usulü mercimek çorbası!

köylü usulü mercimek çorbası!

1 su bardağı yeşil mercimek 1.5 su bardağı un 2 adet orta boy yemeklik kıyılmış soğan 1 adet yumurta 100 gram margarin 7.5 su bardağı et suyu 2 su bardağı ayçiçek yağı 2 adet orta boy soyulup, kare doğranmış havuç ¼ limonun suyu 1 su bardağı su tuz Yapılışı Ayıklanmış mercimeği birkaç su değişimi ile yıkayıp, bolca su ile haşlayın. Tencerenin içine margarin ve soğanı koyup, ateş...
  2. buda köylü güzeli ayşe

buda köylü güzeli ayşe

köylü güzeli resimleri köylü güzeli fm güzelleri resimleri köylügüzeli bebek resımlerı Köylü güzeli köyle şekeri, köylü hafendisi, köylü kadını :D:D İşte resmi arkadaşlarım. Merak etmeyin veriyorum. :orkide::orkide:
  3. Köylü Pilavı Tarifi ( Hatay )

Köylü Pilavı Tarifi ( Hatay )

pilav hatay yemek tarifleri köylü pilavı yöresel pilav tarifleri hatay pilavı melek Değişik yemekleri denemeyi severim.Pilavda sofraların olmazsa olmazlarınddan olunca bir de bu tarifi deneyim dedim.Sonuçta mükemmel bir pilav yedik:)Deneyin ,afiyetle yiyin:) MALZEMELER 1 adet patlıcan 1 su bardağı pirinç 3 diş sarımsak 1 çorba kaşığı domates salçası 2 su bardağı et suyu 1 adet küçük...
  4. elleri öpülesi köylü kadınlarımız .

elleri öpülesi köylü kadınlarımız .

köylü kadınlarımız Sen bir köylù kadinisin. `Eksik Etek`der sana erkekler. Sacin uzun aklin kisadir her zaman. Erkek isine aklin ermez. Iki adim geriden yùrùrsún. Cocuklarinin biri sirtinda, biri karninda, biri de yanibasindadir belki de. Bir elinde de capa. Kocan, bir elinde tesbih, salina salina yùrùr, kendinden emin. Tarlada erkek gibi cabalar durur nasirlasmis ellerin. Ara sira...

Sayfayı Paylaş