gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Köylünün Vodafone'a Yazdığı Mektup

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Köylünün Vodafone'a Yazdığı Mektup
    :haha: Güzel bir mektup olmuşş

hadi şimdi tiksinlerde o direği görelimm:hhh: goca turkcele izin vermemiş pabuç bırakmamışlar vodafona mı bırakıcaklar

güzeldii
    ağlanacak halimize gülüyoruz aslında yazık o tarlada onların ekmek kapısı

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ya hiç gülesim yoktu Allah senide güldürsün bu ne hahahaha :haha:

teşekkürler canım

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

köylümünnn gücüne bak yaaaa... afferim onlaraaa turkcellee vermediklerinii neden vodafone e versinlerkii... :)
    koptum yaaaaaaa.....
    emeğine sağlıkkkkk....
    :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    süperdii :laugh::laugh:tesekkürler pasimm

Köylünün Vodafone'a Yazdığı Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. M.Kemalin Annesine Yazdığı Mektup

M.Kemalin Annesine Yazdığı Mektup

atatürkün annesine yazdığı mektuplar atatürkün annesine yazdığı mektup atatürk ün mektup atatürk ün mektuplar Muhterem Valdeciğim, İstanbul'dan mufarakatımdan beri sizlere birkaç telgraftan başka bir şey yazmadım. Bu sebeple büyük merak içinde kaldığınızı tahmin ediyorum. Bilhassa hakkımda gerek ötekinden berikinden ve gerek gazetelerden işittiğiniz natamam haberler şüphesiz merakınızı tezyit...
  2. Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ata'nın yazdığı ermeni mektubu

Ermeni ajansı bu mektubu yayınladı...Atatürk,Türk halkının adını bu tür alçak ve iğrenç suçlamalardan temizleyiniz diyor... İşte o mektup.......... Ermeni haber ajansı Novosti Armenii, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 7 Mart 1920 yılında ABD'li bir amirala gönderdiği belirtilen bir telgrafı yayınladı. Haberde, "Ajansımızın eline çok özel bir belge geçmiştir....
  3. Hamileyken bebeğime yazdığım mektup

Hamileyken bebeğime yazdığım mektup

Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan şanslısın oğlum.Ya dedenin ismi Abuzer olsaydı. Hiç unutur muyum oğlum ilk senin müjdeni babana nasıl verdiğimi.Eczaneden aldığım testten öğrendim...
  4. hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

canım oğlum volkanım oğluma doğum günü mektubu Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan şanslısın oğlum.Ya dedenin ismi Abuzer olsaydı. Hiç unutur muyum oğlum ilk senin müjdeni babana nasıl...
  5. bana yazdığı son mektup :(

bana yazdığı son mektup :(

atatürk mektubu neden yazmış az önce geldi postacıı beni sordu Allahımm neden yapıyo bunu bana ya neden :18: bana mektup yazmışş hiçbirşey olmamış gibi sanki başkasıyla nişanlanan o değil :18: benim miş o sonu ölüm olucakmışş :18: ben zaten öldümm yeter artık :18:

Sayfayı Paylaş