gebe
  1. optiklens

optiklens Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Koyu kahve gözde freshlook renklerinin duruşu... (canlı cekim) bizzat

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında optiklens tarafından paylaşıldı.

büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayın taban gözümüz koyu kahverengi

taban.jpg

hareli bal rengi

bal.jpg

hareli mavi

harei mavi.jpg

hareli gri

hareli gri.jpg

hareli yeşil

hareli yeşil.jpg

Son düzenleme: 20 Ağustos 2011
  2. optiklens

optiklens Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haresiz mavi
    haresiz mavi.jpg

haresiz yeşil

haresiz yeşil.jpg

hareli saf ela

saf ela.jpg

hareli turkuaz

turkuaz.jpg

Koyu kahve gözde freshlook renklerinin duruşu... (canlı cekim) bizzat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koyu Renk Ev Tasarımı

Koyu Renk Ev Tasarımı

Koyu renk ev tasarımı çoğu kişinin hayali olur fakat sonra vazgeçilir. Koyu olmasından korkulur :) Koyu renk ev özenli bir şekilde dekor edilirse bence çok güzel olur meleklerim. Nasıl mı güzel olur? İşte böyle :)
  2. ev aksesuarlarında canlı renkler

ev aksesuarlarında canlı renkler

birazda renkli olalım degil mi mesela bir vazo yada kase abajur cıvıl cıvıl bir ortam yaratmak küçük bir degişiklikle mümkün işte örnekleri................
  3. kahvenin içine deterjan koydum

kahvenin içine deterjan koydum

hanımlar merhaba bugün size bir şeyy itiraf edecem :mery:benim eşimin ev tekstili üzerine mağazası vardı.elde olmayan sebeplr yüzünden kapattık.eşim çok konuşkan çokespirili ve eğlenceli bir yapıya sahip olduğu içünnn hanım müşterilerini pek etkiliodu kahkahaları çok meşhurdur neyse hatunun biri benim adama kancayı sallamış her mağazaya uğradığımda o orada elinde sigara :sigara:karşılıklı...
  4. Canlı renk kartelası

Canlı renk kartelası

Kızlar bana metalik pembe gül pembesi tonları ve metalik pembe tonlarına ait renk kartelası lazım geliyor bana yardımcı olabilecek arkadaşıma şimdiden teşekkür ediyorum. En kısa zamanda sitenize üye de olacağım. Beren Battal.

Sayfayı Paylaş