gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tırnaktaki oje nasıl çıkarılır tırnaktan oje nasıl çıkar koyu renk çıkarılır kırmızı tırnaktaki lekesi çıkar
    Tırnaklarımıza sürdüğümüz koyu renk ojeleri düzgün çıkartamazsak tırnak etlerimize bulaşarak kötü bir görüntü ortaya çıkıyor kızlar...Şimdi sizlere koyu renk ojeler nasıl kolay çıkarılır tüyolarını veriyorum...

Koyu renk ojeleri tırnaktan çıkarmak tüm bayanların kabusudur. Ama onun da bir formülü var! Asetonlu pamuğu tırnağın üzerinde birkaç saniye tutup aşağı doğru çekin! Dikkat etmeniz gereken şey pamuğu asla sağa sola sakın çevirmeyin! Eğer çevirirseniz, oje tırnak etlerine bulaşacak ve çirkin bir görünüme bürünecek! Bir başka tüyo ise; tırnak etlerinize vazelin sürebilirsiniz! Böylelikle etleriniz yumuşayacak ve ojenin bulaşmasını önleyecek…

Koyu renk olmayan ojeleri çıkarırken de dikkat etmeniz gereken ayrıntılar var. aseton ölü deri tabakasını kuruttuğu için dikkatli kullanmalısınız. Tırnak yağları bu durumda imdadınıza yetişecek.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    evet koyu renkli ojeyi çıkarmak zor oluyor.kırmızıyı çıkardıktan snr tırnaklarım pembe oluyor :) paylaşım için tşkler canım..

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım, evet koyu renk ojeyi çıkartmak zor ama tırnaklarının pembemsi olması ojenin kalitesinden kaynaklıdır. Ben kırmızı yada bordomsu ojeler sürdüğümde çıkartınca asla pembemsi bir renk elde etmiyorum:)

Bu arada, tırnaklarına önem veren, ojeli gezen bir hatuın olarak Pasime, ortime tşk ediyorum, bu bilgiler için :kiss:

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir ***** :D

5. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    oje cikarmakta hep problem yasiyordum iyi oldu bu bilgi

Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koyu Kırmızı Oje

Koyu Kırmızı Oje

kırmızı oje koyu kırmızı oje vişne çürüğü tonları pastel kızlar watsonstan pastel 99 numara oje aldım vişne çürüğü rengi gerçekten çok hoş beyaz tenliyseniz size de çok yakışır tavsiye ederim. :gossip:
  2. Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri de paylaşırsanız çok ama çok sevinirim ben bu yılın oje renklerini ve desenlerini merak ediyorum
  3. Simli Oje Tırnaktan Nasıl Çıkarılır?

Simli Oje Tırnaktan Nasıl Çıkarılır?

simli oje, simli oje nasıl çıkarılır, simli oje nasıl temizlenir Sevgili melekler, ellere güzel bir görüntü veren simli ojelerden vazgeçemeyenlerdenseniz, bu haberimiz sizi de ilgilendiriyor. Eğer simli ojeyi seviyor ancak çıkartırken zorlanıyorsanız, şimdi vereceğimiz püf noktası sayesinde artık tırnaklarınızı kolaylıkla temizleyebileceksiniz. Nasıl mı? - Öncelikle birkaç pamuğa...
  4. Renk Geçişli (Gradientli) Oje Nasıl Sürülür?

Renk Geçişli (Gradientli) Oje Nasıl Sürülür?

renk geçişli oje, gradientli tırnaklar, ojelerde renk geçişi nasıl yapılır Sevgili melekler, tek renk oje sürmekten sıkıldıysanız, uygun renk kombinasyonlarıyla tırnaklarınızda renk geçişi yapabilir, değişik bir görüntü elde edebilirsiniz. Gradientli de denilen renk geçişli tırnaklara sahip olmak için yapmanız gerekenler çok basit.. İstediğiniz iki renk oje, parlatıcı ve bir parça...
  5. Evde Aseton Yoksa Oje Nasıl Çıkarılır?

Evde Aseton Yoksa Oje Nasıl Çıkarılır?

aseton kullanmadan oje nasıl çıkarılır,evde aseton yoksa oje nasıl çıkarılır,oje asetondan başka neyle çıkar,aseton olmadan oje çıkarma yöntemleri hakkıında bilgiler, Evde hazırlayacağınız oje çıkarıcı oldukça güçlü bir kimyasal olan asetona göre daha sağlıklı, güvenli ve hesaplı bir alternatif olabilir. Özellikle “ucuz” asetonlar güçlü kimyasallar içerdiğinden zamanla tırnaklarınızın...

Sayfayı Paylaş