Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır
tırnaktaki oje nasıl çıkarılır tırnaktan oje nasıl çıkar koyu renk çıkarılır kırmızı tırnaktaki lekesi çıkar
Tırnaklarımıza sürdüğümüz koyu renk ojeleri düzgün çıkartamazsak tırnak etlerimize bulaşarak kötü bir görüntü ortaya çıkıyor kızlar...Şimdi sizlere koyu renk ojeler nasıl kolay çıkarılır tüyolarını veriyorum...

oje-9871.jpg

Koyu renk ojeleri tırnaktan çıkarmak tüm bayanların kabusudur. Ama onun da bir formülü var! Asetonlu pamuğu tırnağın üzerinde birkaç saniye tutup aşağı doğru çekin! Dikkat etmeniz gereken şey pamuğu asla sağa sola sakın çevirmeyin! Eğer çevirirseniz, oje tırnak etlerine bulaşacak ve çirkin bir görünüme bürünecek! Bir başka tüyo ise; tırnak etlerinize vazelin sürebilirsiniz! Böylelikle etleriniz yumuşayacak ve ojenin bulaşmasını önleyecek…

Koyu renk olmayan ojeleri çıkarırken de dikkat etmeniz gereken ayrıntılar var. aseton ölü deri tabakasını kuruttuğu için dikkatli kullanmalısınız. Tırnak yağları bu durumda imdadınıza yetişecek.

evet koyu renkli ojeyi çıkarmak zor oluyor.kırmızıyı çıkardıktan snr tırnaklarım pembe oluyor :)
paylaşım için tşkler canım..

Canım, evet koyu renk ojeyi çıkartmak zor ama tırnaklarının pembemsi olması ojenin kalitesinden kaynaklıdır. Ben kırmızı yada bordomsu ojeler sürdüğümde çıkartınca asla pembemsi bir renk elde etmiyorum:)

Bu arada, tırnaklarına önem veren, ojeli gezen bir hatuın olarak Pasime, ortime tşk ediyorum, bu bilgiler için :kiss:

Geri