gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Koyu Renk Ruj Ne Zaman Sürülmeli?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

koyu renk ruj, koyu renk rujlar, ruj kullanımı
    Sevgili melekler, son derece dikkat çekici ve iddialı olan koyu renk rujlardan genelde kadınlar kaçınır. Oysa doğru yerde ve zamanda kullanılan koyu renk rujlar sizin için vazgeçilmez olacaktır. Peki koyu renk rujlar nerelerde ve ne zaman sürülmeli?...

koyu-renk-ruj.jpg

Koyu Renk Ruj Ne Zaman Sürülmeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koyu renk yaşlı, açık renk ruj genç gösterir

Koyu renk yaşlı, açık renk ruj genç gösterir

açık amlar yaşlı amlar yaşli yaşlısikişi yaşlısikiş Evet, sezonun dudaklardaki moda rengi kırmızı. Ama kırmızı ruj, herkesi sevmez. Ayrıca unutmayın ki, koyu renk rujlar kadını yaşlı gösterir. Sıcak ve renkli tonlarsa daha genç bir görünüm kazandırır, yüzünüze canlılık verir. Yine koyu renk rujlar dudakları olduğundan küçük, açık tonlarsa dolgun gösterir. Modaya uyup, dudaklarınıza vurgu...
  2. 2012 Ruj Renk  Trendleri

2012 Ruj Renk Trendleri

2012 ruj renkleri modası 2012 yaz ruj renkleri Modayı yakından takip eden ve kendini seven bakımlı tüm Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirlerimize, bu yazımızda 2012 ruj trendlerinden bahsetmek istiyoruz ve bu yıl rujlar ne renkte olacakmış diye merak edenleri bu sayfamıza davet ediyoruz. Çünkü birazdan 2012 ruj renkleri trendlerini öğreniyoruz :) Rujlar günümüzde...
  3. Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek izleyenler buraya

Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek izleyenler buraya

Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek Adını Feriha Koydum Final Tarihi Beğeniyle izlenen dizlerden biri olan, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazal Kay'nın paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisi son bölüm ne zaman olacak diye merak eden tüm Feriha sevenler, bu yazımızda Adını Feriha Koydum dizi finali hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Adını Feriha Koydum Dizisi 29 Haziran'da...
  4. beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

selam ben açık tenli bir bayanım ama bir türlü ruj seçimimi sanırım tutturamadım ama beyaz tenli kişiler hangi renk rujları tercih etmeli bana fikir verirmisiniz yorumlarınızı bekliyorum.
  5. Makyaj da Yeni Trend Koyu Renk Ruj Modası

Makyaj da Yeni Trend Koyu Renk Ruj Modası

Her bayan hayatı boyunca hem günlük hem de özel günler de mutlaka makyaj yapmışlığı olmuştur. Düzenli bir şekil de günlük işe giderken makyaj yapanlar kadar sadece özel gün ve kutlamalar da makyajı tercih edenler de vardır. Makyaj renkleri genellikle kişinin giydiği kıyafetin modeli, rengi ve bayanların cilt, göz ve saç rengine göre seçilir. Makyajı tamamlayan önemli detaylardan biri de...

Sayfayı Paylaş