gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Koyu renkli ojeler artık daha kolay çıkacak

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şelale kolay oje çıkartıcı, koyu renkli ojeler, oje çıkarmak, çabuk oje çıkartıcı, kolay oje çıkartıcı ürünleri ve bilgileri burada arkadaşlar. [​IMG]

İçinizde kullanan var mı bilmiyorum ama ben kesinlikle alacağım bu ürünü. Hangi ürünü mü; pardon Melek'ler:) Tabi ki Şelale'nin yeni çıkarttığı ürünü çabuk ve kolay oje çıkartıcı ürününü :)

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri firması Ataman İlaç ve Kozmetik tarafından üretilen Şelale Süngerli Aseton, tırnakları temizlerken beslenip güçlenmelerini de sağlıyor.

Türkiye'nin ilk pembe renkli asetonu, süngere emdirilmiş halde bulunan, özel çilek aromasıyla kokulandırılmış tırnak besleyici özel formüle sahip.

Tırnaklara bakım da yapan süngerli aseton oje sürerken ve temizlerken kadınların yaşadığı sorunlara çare oluyor. Bozulan ojeyi temizlemek için parmağı süngerin içine sokarak döndürmek yeterli oluyor. Aseton, koyu renkli ojeleri de kalıntı bırakmadan temizliyor.

MeLOo bunu beğendi.
Koyu renkli ojeler artık daha kolay çıkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koyu Kırmızı Oje

Koyu Kırmızı Oje

kırmızı oje koyu kırmızı oje vişne çürüğü tonları pastel kızlar watsonstan pastel 99 numara oje aldım vişne çürüğü rengi gerçekten çok hoş beyaz tenliyseniz size de çok yakışır tavsiye ederim. :gossip:
  2. Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır

Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır

tırnaktaki oje nasıl çıkarılır tırnaktan oje nasıl çıkar koyu renk çıkarılır kırmızı tırnaktaki lekesi çıkar Tırnaklarımıza sürdüğümüz koyu renk ojeleri düzgün çıkartamazsak tırnak etlerimize bulaşarak kötü bir görüntü ortaya çıkıyor kızlar...Şimdi sizlere koyu renk ojeler nasıl kolay çıkarılır tüyolarını veriyorum... Koyu renk ojeleri tırnaktan çıkarmak tüm bayanların kabusudur. Ama onun...
  3. Diyet Yapmak Artık Daha Kolay !

Diyet Yapmak Artık Daha Kolay !

Diyet yaparken isinizi kolaylastıracak bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) Tanıtımı: Artık yaptığınız diyeti kağıt üzerinde takip etmeye son! Diyet Takip programı tam size göre. Program sayesinde yaptığınız diyetleri kolayca takip edebileceksiniz. Programın kullanışı kolaydır. Kullanıcıyı yoracak şeyler yoktur. Program kurulum gerektirmez. Bu sebeple programı...
  4. Sezonun Modası Pastel Renkli Ojeler

Sezonun Modası Pastel Renkli Ojeler

pastel ojeler açık renk ojeler Sevgili melekler, tırnaklarda sezonun modası pastel renkler. Baharın gelmesiyle kıyafetlere yansıyan pastel renkler, manikürlere de yansıdı. Hollywood'un ünlü yıldızlarının da benimsediği pastel ojeler, retro sevenleri sevindireceğe benziyor. İşte karşınızda pastel renkte oje tersih eden ünlülerden bazıları... :) Jessica Alba - Menekşe Ginnifer Goodwin...
  5. Kredi kartı iptalini artık daha kolay yapabileceğiz

Kredi kartı iptalini artık daha kolay yapabileceğiz

Türkiyede Bulunan milyonlarca Kredi kartı kullanıcılarının yaptığı aşırı şikayetlerin neticesinde kredi kartlarının iptalinin daha kolay yapılması için düğmeye basıldı. Star Gazetesi'nden Hüseyin Özay'ın haberine göre, ekonomi yönetimi, kredi kartı aidatlarının ardından, tüketicilerin en fazla şikayet ettiği konuların başında gelen ‘kredi kartı iptal taleplerine’ disiplin getirmek için...

Sayfayı Paylaş