gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Koza İpten Atkı Modelleri 2016

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sonbahar ve kış aylarından itibaren kullanılmaya başlanan atkı modelleri bebek, çocuk, kadın ve erkekler tarafından soğuktan korunmak için tercih edildiği gibi kıyafetlerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak da kullanılıyor. Atkı modellerinden sizlere bu yazım da oldukça farklı ve şık bir görüntüsü olan koza ipinden yapılan atkı örneklerini paylaşıyorum. Kış ayların da gribal enfeksiyonlara karşı boğaz çevrenizi mutlaka sıcak tutmanız gerekiyor. Bunun için de mutlaka bir atkı modelini kullanmanız gerekiyor.
    Hem boğazınızı korusun hem de şık olsun diyorsanız o zaman koza ipten yapılan atkı örneklerini çok beğeneceksiniz.
    Değişik renklerden uygulanan en yeni koza ip atkı modellerini sizler için sunuyorum.
    atkı modelleri (1).jpg atkı modelleri (2).jpg atkı modelleri (3).jpg atkı modelleri (4).jpg atkı modelleri (5).jpg atkı modelleri (6).jpg atkı modelleri (7).jpg atkı modelleri (8).jpg atkı modelleri (9).jpg atkı modelleri (10).jpg atkı modelleri (11).jpg atkı modelleri (12).jpg atkı modelleri (13).jpg atkı modelleri (14).jpg

Koza İpten Atkı Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koza ipten şal ve atkı yapımı

Koza ipten şal ve atkı yapımı

atkı yapımı koza ipten atkı yapımı koza ipten yapılışı erkek atkısı iple yapılışı Yapılışı çok kolay ve bir o kadar şık şal modeli :)
  2. Koza ipten kapı perdesi....

Koza ipten kapı perdesi....

kapı perdesi [B]Kapıdan hemen girişte banyo kapım var ve hoş görünmüyordu bende bu perdeyi yaptım yükseklik fazla olduğundan üst kısmında çuval kullandım umarım beğenirsiniz... [/URL] ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us
  3. Simli İpten Atkı Örneği

Simli İpten Atkı Örneği

Simli İpten Atkı Örneği istiyorum bana yeni vew en güzel çok şık olan Simli İpten Atkı Örneğini sunun
  4. Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016

Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016

Akıllı ipten uygulanan örgü bebek yelek modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Sonbahar ve kış ayların da bebekler için oldukça kullanışlı olan yelek modelleri bebek örgü modelleri arasın da trend olmaya devam ediyor. Akıllı iple örülen bebek yelek modellerinden oluşan görseller sizlerle;
  5. Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016

Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016

Sonbahar ve kış ayların da bayanların severek kullandıkları şal modelleri farklı örgü teknikleri ile birlikte değişik örgü ve renkler ile bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasın da yer almaya devam ediyor. Mevsim geçişlerin de olduğu kadar abiye kıyafetlerinizin üzerine ve ev gezmelerin de giydiğiniz ince kıyafetlerinizin üzerine oldukça kullanışlı bir model olan şal örneklerinden sizlere...

Sayfayı Paylaş