gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

koza

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Koza İpekböceği kozası sağlam ve güvenli sığınağa, göznuru ve insan becerisiyle elde edilen değerli şeylere ve insanın sığınmak ihtiyaca duyduğu erdem ve değerlere ve yapılan hayırlı işlere, Pamuğun kozası, üzerinde çalışılan işin semeresinin yakında alınacağğına delalet eder.Koza görmek, yakında ev sahibi olacağınıza yorumlanır. Koza görmek, yakında ev sahibi olacağınıza yorumlanır. İyi gelir, gelecek kısmet ve henüz başlamamış iştir

koza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yanık koza

yanık koza

Bursa'nın köklü, iyi tanınan ve başarılı bir ailesi Çelebiler... Aile, dışarıdan bakıldığında adeta mükemmel. Onlar zengin... Birbirlerine bağlı ve mutlular... Muhafazakar, haysiyetli ve takdir edilen bir Bursalı aile... Baba Asaf Çelebi'nin, yıllar evvel iki ilkel tezgahla kurduğu tekstil atölyesi, günümüzde Türkiye'nin en gelişmiş tekstil fabrikalarına dönüşmüş ve Amerika'ya, Avrupa'nın...
  2. koza kelebegi bilmez

koza kelebegi bilmez

Kafama değen metalin soğukluğunu hissedebiliyordum. Bu iş nasıl bu hale gelmiş olabilirdi? Bir motel odasında oturuyordum ve şakağıma bir silah dayalıydı. Alnımdan aşağı terler boşalıyor, kalbim gümbür gümbür çarpıyordu. Gözlerimi yumup yüksek sesle son duamı ederken mucizevi bir şey oldu. Başım dönmeye başladı, yere yığıldım ve silah elimden düştü. Orada hareketsiz yatarken birdenbire...
  3. Dave Koz - Greatest Hits

Dave Koz - Greatest Hits

Albümün detayı Dünyanın sayılı virtüözlerinden biri olan Dave Koz, en iyi parçalarını bir araya getirdiği son albümü “Greatest Hits” ile dinleyicileri unutulmaz bir müzikal yolculuğa çıkaracak. Bir önceki albümü ile 12 unutulmaz filmin müziklerini yorumlayan sanatçı bu albümünde “Emily”, “You Make Me Smile” ve “Lullaby For A Rainy Night” gibi şarkıları ile büyüleyecek. Yeni albüme “Bada...
  4. Koza ipten kapı perdesi....

Koza ipten kapı perdesi....

kapı perdesi [B]Kapıdan hemen girişte banyo kapım var ve hoş görünmüyordu bende bu perdeyi yaptım yükseklik fazla olduğundan üst kısmında çuval kullandım umarım beğenirsiniz... [/URL] ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us
  5. Koza Kelebeği Bilmez

Koza Kelebeği Bilmez

Hiç unutmaman için dua ettiğim bir şey söyleyeyim sana; bir insanın yaşayabileceği en büyük pişmanlık ömrünün sonuna vardığında rüyalarını yaşamamış olduğunu görmektir... Ömrünün sonuna hatta ortasına gelip bir sabah uyandığında cesaretli davranmadığını yıldızlara uzanmadığını potansiyelinin onda birini bile gerçekleştirmediğini fark etmek insanın kalbini kırar... Bu konuda bana güven...

Sayfayı Paylaş