gebe
  1. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Kozmetik Ürünleri

Konu, 'Çöplük' kısmında shimmer tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

asiruki bunu beğendi.
  2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok guzeller.

3. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler! Sitemde çok daha fazlası var. Ürünler ve fiyatları hakkında iletişime geçiniz.

4. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 29 Haziran'a kadar 25 TL ve üzeri alışverişlerde hediyelerim olacak.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Fiyatlarınıda yassaydınız keşke :)Ayrıca yalnış anlamassanız bir şey sorucam ürünler orjinalmi acaba?Kolay gelsin:)

6. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim. Fiyatlarda sürekli değişme oluyor, bu yüzden yazmadım. Kampanyalar filan oluyor çünkü. Siteye girerseniz buradakilerin ve daha birçok ürünün fiyatını görebilirsiniz. Ürünlerin orijinalliği konusunda garanti veremem. Toptancım var, oradan tedarik ediyorum. Ürünler bandrollü, kutulu vs. geliyor. Hepsi 1. kalite. Türkiye'nin her yerine gönderiyorum ve şimdiye kadara hiç şikayet almadım. Fiyatları zaten uygun. Denemek, görmek lazım. Yalnız parfümler kesinlikle orijinal değil. Kokuları ve şişeleri aynı; fakat daha az kalıcı.

7. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    sitemizde link vermek reklam yapmak yasaktır!

ASİMELEK

29 Haziran'a kadar L'Oreal 104'lü far alana 13 TL. değerindeki Max Factor 2000 Calorie Rimel hediye!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Temmuz 2011
  8. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Sitemizde reklam yapmak link vermek yasaktır.

bilgilerinize.

ASİMELEK

29 Haziran'a kadar Ellanor Makyaj Seti 35 TL!

9. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

mrb canım bu ürünler suriyeden gelme herhalde biz kiliste oturduğumuz için çok iyi biliyorum burası suriyenin sınırında eşim gittiğinde bana çok getiriyo hatta burdakilerinin çoğu bende var mesela rimeli 1,5 tlye alıyo 104 farı 10 tl ye falan

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Haziran 2011
  10. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    L'Oreal 104'lü far bu haftaya özel rimel hediyeli! Üstelik sadece 30 TL!

11. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    15-17 Temmuz arası L'Oreal Makyaj Seti alana sürpriz hediyelerim olacak!

Sitemizde reklam yapmak link vermek yasaktır!
    Bilgilerinize.
    ASİMELEK

12. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Satışlara Facebook'tan devam etmekteyim. Kampanyalar ve yarışmalar da yapıyorum. İlgilenenlere özel mesajla adresi yollayabilirim.

Kozmetik Ürünleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kozmetik Ürünleri Saklama Yolları

Kozmetik Ürünleri Saklama Yolları

güneş kremi nasıl saklanır İyi muhafaza edilemeyen kozmetik ürünler kısa zamanda bozulur ve etkinliklerini kaybeder. Bu ürünler cildimize fayda sağlayamayacağı gibi zarar da verebilirler. Son kullanım tarihini kontrol edmeli kullanım suresi az kalmış ürünleri almamalıyız. Bozulmuş olan ürünün kokusu, kıvamı, rengi değişir. Su ve yağ ayrılmış halde görülür. * Aldığınız ürünün üzerinde...
  2. Kozmetik ürünlerini nasıl saklayacaksınız?

Kozmetik ürünlerini nasıl saklayacaksınız?

Kozmetik ürünlerini nasıl saklayacaksınız? Güzellik malzemeleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tamamen bitmeden atılır. Oysa, yapacağınız birkaç kurnazlıkla rujunuzu bitene kadar kullanabilir ya da maskaranızı kurumaktan kurtarabilirsiniz. Bakım kremlerini buzdolabında saklayın Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en...
  3. Kozmetik ürünleri nasıl saklayalım?

Kozmetik ürünleri nasıl saklayalım?

Kozmetik ürünlere bir ton para veriyoruz eğer onları saklamasını bilirsek uzun süre tasarrruf edeceğimiz gibi makyaj malzemelerimizinde bozulması önleyerek onların uzun süre dayanmasını sağlayabiliriz işte bunun için yapmanız gerekenler Güzellik malzemeleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tamamen bitmeden atılır. Oysa, yapacağınız birkaç kurnazlıkla...
  4. Kozmetik ürünleri saklama rehberi

Kozmetik ürünleri saklama rehberi

Biz kadınların vazgeçilmezleri arasında olan kozmetik ürünlerinin ömrünün uzun olması için, bilinçli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir Melek'lerim. Örneğin Melek'ler; Bakım kremlerini buzdolabında saklayın Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en fazla 30 ay saklanabilir. Peki bu süre içinde kreminizin bozulmasını nasıl önlersiniz? Çok basit; kreminizi...
  5. Kozmetikte zararlı olan ürünler

Kozmetikte zararlı olan ürünler

Kadınlar, güzel görünmek için kozmetik ürünlerden yardım alır. Peki bu kozmetik ürünlerin zararlı olduklarını bilirler mi peki; buyrun öğrenelim hanımlar:) Yapılan bir araştırma makyaj yapan bir kadının 515 kimyasalı üzerinde taşıdığını ortaya çıkardı. Uzmanlar bu kimyasalların pek çok rahatsızlığa neden olacağını, vücudu yıpratacağını söylüyor. Oje, far, allık, fondoten, saç spreyi,...

Sayfayı Paylaş