gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kozmetiklerinizin İçinde Zararlı Maddeler Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler..Bir kozmetikçiye gittiniz,özene bezene ihtiyaçlarınızı aldınız,eve geldiniz kullanacaksınız.Durun!Ya bu kozmetiklerin içinde cildinize zararlı olabilecek maddeler varsa?Bunu nasıl anlayacaksınız,satıcının anlattıkları yeterli mi sizce?
    Hemen aşağıda ki linke girip product search yazan yere ürününüzün adını yazın.Çıkan listeden kendi ürününüze tıklayın ve içinde ki madelerin karşısında bulunan renklere bakın.Kırmızıysa zararlı maddeler,Sarı ise şüpheli ya da tahriş yapabilen maddeler,Yeşil ise güvenli maddeler ihtiva ediyor demektir.
    Cilt bakımı çok önemlidir,lütfen dikkat edin...:D

BURADAN...

dilasa bunu beğendi.
  2. dilasa

dilasa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    avon göz altı kremi (Solutions ) kullanmıştım ve memnun kalmamıştım gercektende içinde zararlı maddeler varmış iyiki atmışım :)paylaşım için teşekkürler ...

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilmeden alıyoruz, kabahat bizde değil, mamulün içeriğini eksik yazan ve bile bile piyasaya süren üreticilerde. . .

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok yararlı bi paylaşım olmuş saol canım :)

5. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben de avonun soluaton kremlerinden birini kullanıyordum ta ki burada içindeki zararlı maddeleri görene kadar. henüz kesin değil ama hamile olabilirim. acaba hamileysem bebeğe zararı dokunmuş mudur?

Kozmetiklerinizin İçinde Zararlı Maddeler Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bir erkeğin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın erkegin asik oldugunu nasil anlarsin Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz? Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını gözden geçirerek erkek arkadaşınızın size sahiden âşık olup olmadığını test edebilirsiniz. İltifat eder Son söyleyeceğimiz sözü en bastan dile getirelim: Erkekler her ne kadar "Benim...
  2. Bebeğimin aç olup olmadığını tam olarak nasıl anlarım

Bebeğimin aç olup olmadığını tam olarak nasıl anlarım

Kızlar benim sorunum bebeğimin ben vermeden meme istememesi yada mama. Tam olarak bebeğimin aç olduğunu anlayacağım bir test var mı yada tecrübeleriniz nedir bu konuda ?
  3. Şeker Hastası Olup Olmadığınızı Nasıl Anlarsınız?

Şeker Hastası Olup Olmadığınızı Nasıl Anlarsınız?

Diyabet Hastalığı Teşhisi Şeker Hastalığı Nasıl Anlaşılır Çok susuyorsanız ani kilo alıp vermeler oluyorsa halsizlik sık idrara çıkma hallerinde doktora danışmanızda ve tahlillerinizi yaptırmanızda fayda var....Şeker hastalığı aniden ortaya çıkan bir hastalık değil o yüzden arada bir tahlillerinizi yaptırmanızda fayda var... Yoksa Şeker Hastası mısınız? Benim başıma gelmez...
  4. Pcnizin Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlayacaksınız ?

Pcnizin Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlayacaksınız ?

Bilgisayarın Çift Çekirdek Olduğu Nasıl Anlaşılır Bilgisayarın Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlarız Sevgili melekler, forumumuzun Teknik Destek bölümünde her türlü pc sorununuza çare bulmaya çalışıyor ve sizlerle her türlü ipucunu paylaşmaya çalışıyoruz. Bu konumuzda da Bilgisayarın Çift Çekirdek Olduğu Nasıl Anlaşılır öğrenmek isteyen meleklerimie ve sayın misafirlerimize...
  5. Üstüne gorme olup olmadığını nasıl anlarsınız

Üstüne gorme olup olmadığını nasıl anlarsınız

Geçen ayin 5 oldum bu ay 3 oldum normalde toplam yedi gün oluyordum ama bu ay 3 gun oldum ve bir e bir hamilelik belirtilerim var acaba hamileriyimdir ne zaman test yapmam gerekiyor belli olması icin

Sayfayı Paylaş