gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kpds sınavı soruları ne zaman yayınlanır :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kpds sınav soruları ne zaman yayınlanır hala bir haber yok ve karşılaştırma yapmak için sabırsızlanıyorum.Bişey diil sorulara verdiğim yanıtları unutacam

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 18 Kasım 2012 tarihinde yapılan KPDS yabancı dil içerikli sınavın soruları hala ÖSYM tarafından yayınlanmadı. Adaylar büyük bir sabırsızlıkla soruların ne zaman yayınlanacağını beklerken, bu zamana kadar sınavdan 3-4 gün sonra soruları yayınlayan ÖSYMden henüz bir açıklama gelmedi.

kpds sınavı soruları ne zaman yayınlanır :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KPDS 2004 Mayıs Sorular - Cevaplar

KPDS 2004 Mayıs Sorular - Cevaplar

2004 MAYIS KPDS SINAVI 1-15. sorularda boş bırakılan yerlere uygun düşen ifadeyi bulunuz. 1. Their Prime Minister has been able to act more aggressively in the past year because he has …….. his power within the government. a) Recommended b) Reduced c) Compelled d) Consolidated e) impaired 2. Pakistan …… the Indus and its tributaries for almost half of its...
  2. 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

2011 Polislik Sınavı Ne Zaman

polislik sınavı 2011 2011 polislik sınavı ne zaman 2011 Polislik Sınavı Ne Zaman, 2011 PMYO Tarihi, Polislik Sınavı hangi tarihte yapılacak Arkadaşlar polis olmak en büyük hayalim, babamın izinden gidip bende polis olmak istiyorum, polislik sınavı hakkında bilgi verir misiniz? Polis olabilmek için önce YGS Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2011'e girilmesi gerekmektedir. Bu sınav 3 Mart 2011...
  3. 2012 pmyo sınavı ne zaman

2012 pmyo sınavı ne zaman

pmyo SINAKızlar Polislik Akademisi Polis Meslek yüksekokulları öğrenci adaylığı ne zaman tarihi, 2012 PMYO sınavının tarihini soruyorum teşekkür ediyorum
  4. 2012 lys sınavı ne zaman

2012 lys sınavı ne zaman

2012 lys sınavı ne zaman lütfen haberi ya da bilgisi olan varsa aranızda bana da haber etsin.
  5. 2014 Sınav Tarihleri Ne Zaman?

2014 Sınav Tarihleri Ne Zaman?

2014 sınav tarihleri, 2014 sınav tarihleri bilgileri, sınav tarihleri 2014 Yılın da sınava girecek kişileri ilgilendiren sınav tarihleri hakkında genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Hangi sınav ne zaman diye merak edenler için işte sınav tarihleri; Kamu Denetçiliği Kurumu Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı KDK Uzman Yardımcılığı 12.01.2014 Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2014-YGS...

Sayfayı Paylaş