gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

KPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu Yayımlandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 kpss tercih kılavuzu, 2014/2 kpss, kpss 2014-2 tercih kılavuzu

Sevgili melekler, KPSS 2014/2 tercih kılavuzu ÖSYM'nin internet sitesinde yayımlandı. Buna göre, Ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek kadro ve pozisyonların bulunduğu tercih kılavuzu ile Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacak. Bugünden itibaren başlayan tercihler, 27 Kasım günü sona erecek.

kpss.jpg

KPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu Yayımlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 KPSS 8 Tercih Kılavuzu Burada Melekler!

2011 KPSS 8 Tercih Kılavuzu Burada Melekler!

2011, kpss 8, tercih kılavuzu, indirme, linki, nasıl indireceğim, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel alımı için bir duyuru yaptı melekler,duyuru şöyle; Sağlık Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Bu...
  2. 2012 KPSS başvuru kılavuzu

2012 KPSS başvuru kılavuzu

2012 KPSS başvuru kılavuzu hakkında bilgi istiyorum sizden şimdiden teşekürler diyorum.
  3. kpss 2012 tercih kılavuzu yayınlandı mı

kpss 2012 tercih kılavuzu yayınlandı mı

2012 kpss tercih kılavuzu yayınlandı mı? Lütfen bilig verin acil lazım ...
  4. 2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 kpss tercih, kpss tercihleri 2014, 2014 kpss Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) giren adaylar, tercihlerini 23 Haziran-2 Temmuz arasında yapacak. ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan...
  5. 2014 LYS Tercih Kılavuzu İçin Tıklayın!

2014 LYS Tercih Kılavuzu İçin Tıklayın!

2014 lys tercih kılavuzu, 2014 tercih kılavuzu, lys tercihleri 2014 Sevgili melekler, bu sene LYS sınavına girenlerin merakla bekledikleri Tercşh Kılavuzu ÖSYM tarfından yayınlandı. 28 Haziran 2014 Cumartesi gecesi 01:30'da ÖSYM tarafından açıklanan sınav sonuçlarının ardından beklenen tercih kılavuzu da yayınlandı. Adaylar, 'ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'na...

Sayfayı Paylaş