gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Kpss 'de Korkunç Şüphe....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kpss Korkunç Şüphe Kpssde Şike

İşte Kpss de bu sene de olanlar oldu...Binlerce adayın parasıyla alın teri dökerek girdiği sınavda yine şaibeler dönüyor..Ne demek oluyor bütün bunlar...Haklarımız yeniyor hepsinden hakkımı öbür dünyada alacağım bu dünyada alamasam da....Resimlerle yorumu size bırakıyorum....

Son KPSS sınavında da soruların sızdırıldığı iddiası milyonlarca öğrencinin kafasını karıştırırken, Google arama motorunda yapılan bir analiz öğrencileri iyice şaşkına çevirdi. Sızdırıldığı iddia edilen soruların sınavdan bir gün önce Google'de yapılan searchlerde büyük bir yükseliş gösterdiği ortaya çıktı.

Kpss 'de Korkunç Şüphe.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şüphe

Şüphe

Din ve inanç konularında şüpheye düştüğünü görmek bozgunculuk ve hileye, kendini ikiyüzlü kılacak cehalette inat etmeye yahut namuslu eşi hakkında kötü zanda bulunmaya delalet eder. (Böyle bir rüya görenin, şüphesini gidermek için salih ve alim olan bir kimseden, aklına takılan konuda bilgi alması gerekir.) ŞRüyada bir kimseden her hangi bir sebeple süphelendigini görmek, hilekarliga delalet...
  2. KPSS de ders çalışma teknikleri..

KPSS de ders çalışma teknikleri..

kpss çalışma teknikleri kpss çalışma programı ders programı kazanmak için kazanmak için ne yapmalı evet arkadaşlar 2009 kpss ye az bi zaman kaldı.. kpss diğerleirne göre daha farklı bi sınavdır ve ayrı bir teknik ister..buyrun size yapmanızgerekenlerden bir kaçı.. KPSS test tekniğine dayalı sınavdır. Bu sınavlarda başarılı olmak test çözme becerisi kazanmayı gerektirir. Çünkü bu sınava...
  3. Flaş...KPSS' de kısmi iptal !

Flaş...KPSS' de kısmi iptal !

Off bu haber ilaç gibi geldi :) KPSS'de kısmı iptal, KPSS eğitim bilimleri sınavı iptal edildi Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri Bölümü iptal edildi. Sınavın eğitim bilimleri bölümünün tekrar yapılacağı açıklandı. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), KPSS'de Eğitim Bilimleri bölümünü iptal ettiğini açıkladı. Merkezin konuyla...
  4. Kpss de bilgileri ösym görevlileri verdi.

Kpss de bilgileri ösym görevlileri verdi.

Bakın şu işe herşey boşuna mıydı yani .. madem bilgileri verdin onca tantana neden di? ‘Bilgileri ÖSYM görevlileri verdi’ KPSS’de soruların çalınması ve kopya çekildiği iddiaları üzerine el konulan kurum bilgisayarlarında yapılan incelemelerde, ÖSYM görevlilerinin sınav bilgilerini başkalarıyla paylaştıkları tespit edildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, KPSS’de soruların çalınması...
  5. 2013 KPSS de önemli değişiklik mi olmuş

2013 KPSS de önemli değişiklik mi olmuş

Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak arkadaşlarımdan duydum 2013 KPSS de önemli değişiklik olmuş öğretmenler ile ilgili 2013 KPSS de artık öğretmen adaylarına alan dışı soru sorulmayacakmış bu doğru mu

Sayfayı Paylaş